Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Meleg férfiak, hogy végzitek...

Meleg férfiak, hogy végzitek a beöntést?

Figyelt kérdés

Passzív melegférfiak tapasztalataira lennék kíváncsi.

Hogy pontosan, hogy is végzitek a beöntést? Mivel? Milyen eszközzel? Mennyi vízzel? A válaszokat előre is köszönöm :)



2023. jan. 3. 10:24
 1/4 anonim ***** válasza:
49%
Zuhanyrózsa helyére felcsavarható kúpos véggel.
2023. jan. 3. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
2023. jan. 3. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem vagyok se meleg, se férfi, de anál előtt ki szoktam tisztítani magam. Gyógyszertárban vettem hozzá beöntő készletet. Kb 1,5 liter langyos vizet engedek be legalább kétszer. Az első adagot kiengedve még elég "piszkos" ami távozik. A második adag már majdnem teljesen tiszta.
2023. febr. 1. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Valaki kérdezte privátban, hogy hogy tudok ennyit beengedni. Első körben, amíg tele vagyok, nekem sem mindig sikerül ennyit. De második, harmadik alkalommal simán lefolyik ennyi. Igazság szerint ellazulok amennyire tudok és megy. Meg kell hozzá keresni a legkényelmesebb testhelyzetet. Én van hogy közben ezt váltogatom is, mikor érzem, hogy kevésbe tud befolyni és inkább kifelé akarna jönni. Kicsit megváltoztatom a pozíciót és máris megszűnik a feszülés.

A gyógyszertári szögletes beöntő edényt tele szoktam tölteni. Az van másfél de lehet hogy két liter is. Az be szokott menni. Szerintem nem extrém sok. Úgy tudom felnőtteknél egészségügyi beöntésnél is ez a standard mennyiség. Nem véletlenül ekkora a beöntőedény.

2023. márc. 15. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!