Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A covid ellen adott vakcinák...

A covid ellen adott vakcinák "okos vakcinák"?

Figyelt kérdés

Képesek a vakcinákban található mRNS információhordozó molekulák az ember tudatát egyre alacsonyabb szintre hangolni, hogy kihaljon belőle minden érzés?

Lehet, hogy a vakcinák hosszútávú hatásai a csőre szűkült tudat és az érzéketlen lélek lesznek?



2023. jan. 3. 23:14
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
56%

#10 Rá se jöttem volna, hogy nem vagy orvos, kösz, hogy szóltál :D Segítek, a konteós minden kontextusban a hülyéket jelenti. Nem, a szó használója nem lesz okos, ellenben az elég beszédes, ha valaki magára veszi.

És honnan tudom, hogy mennyi az a kevés kivétel? A családomban több eü dolgozó van, így belőlük és az általuk ismert orvosokból és mentősökből kiindulva elég jó lehet az országos arány is.

2023. jan. 4. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
56%
Egy konteós elmélet szerint egyre primitívebbekké (önzőbbekké) válnak, úgy küldik át őket a másvilágra. Ezoterikus elmélet szerint a lelkek eladása és bukása zajlik. Aki megmenekül, annak a hátralévő élete egy pokol lesz, kínok között, betegen vagy nyomorékan.
2023. jan. 4. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
14%

#11! Nem, nem azt jelenti. Kicsit még járj utána a szónak. Én már csak azért se vehettem magamra, mert veled ellentétben én tisztában vagyok a szó jelentésével, és nem igaz rám. Egyetlen szóval se írtam olyat, amiből az következne, hogy konteós vagyok. Az már a te gyenge szövegértési képességének köszönhető, ha arra jutottál🤷🏼‍♀️

Ez meg egy ilyen általános tévhit, hogyha valakinek van a családjában egy nővérke, vagy kórházi takarító, azt hiszi, hogy mindent tud. Tisztázzuk: A nővérke, meg az orvos nem ugyanaz a szint. Soha nem fognak az orvosok beavatni egy nővérkét a belső ügyeikbe, ahhoz túlságosan lenézik őket. (Mellesleg pont az oltásfanatikusok kedvenc hivatkozási alapja, hogy a saját környezet nem számít, nem reprezentatív minta. Ha például ismerek 100oltatlant, akikből 100 lazán átesett a covidon, az lényegtelen, mert nem reprezentatív, a valóság az, hogy mindmeghalunk.) Na, akkor a te környezeted is pont ennyire releváns.

#10

2023. jan. 4. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!