Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogyan zajlott egy orrplasztik...

Hogyan zajlott egy orrplasztikai műtét 1980-ban?

Figyelt kérdés

Nemrég sokkolt apám, miszerint ő 17 évesen (kb 1980ban lehetett) felutazott Budapestre és megműttette az orrát (túl laposnak találta az orrnyergét és azon emeltetett vagy mi - nem értek hozzá). El se tudom képzelni milyen lehetett. Bár mondta, hogy nem altatták, kalapácsot látott, valamivel megtömték stb, majd órákra egyedül hagyták egy teremben, este pedig már utazott is haza vidékre. Neki is rég volt már, meg se tudja mondani, hogy mi volt az intézmény neve vagy hol volt - csak hogy olvasta egy újságban hogy van ez a lehetőség és jelentkezett rá. Ingyen készítették neki, ezt nem is nagyon értettem. Talán kísérletezés volt?

Azt mondta, hogy úgy egy év múlva egyszerűen visszament az orra az eredeti állapotba - felszívódott talán az, amivel megemelték?.

Egyébként eddig azt hittem, hogy a szemüvegviselés miatt van két mélyedés az orra két oldalán és ilyen furcsa ráncszerűségek, és hogy azért furcsa, mert el volt egyszer törve az orra fiatalkorában. De ezek szerint a műtét miatt ilyen.

Én teljesen elhűltem, nem is tudtam, hogy olyan korán plasztikáztattak már esztétikailag.

Valakinek van infója róla? Én csodálom, hogy élve megúszta és nem lett nagy baja :D. Pedig úgy fél minden orvostól, fogorvostól szó szerint lesápad apám. Mégis ilyenbe belement fiatalon, mert nem tetszett az orra neki. (Bár sok balhéban benne volt, hippi korszakját is megélte és motorozott, sokat kirándult... ezért kevés dolgon lepődök meg vele kapcsolatban)



2023. jan. 5. 17:21
 1/2 Hellmano ***** válasza:
Erre szokták mondani "Fiam fiatal voltam..kellett a pénz" gondolom valami gázsit felmarkolt a teszterkedésért.
2023. jan. 5. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Hm, nem említette, hogy kapott volna érte valamit. Csak örült, hogy nem kellett fizetnie :D. De majd ha legközelebb találkozok vele, még kikérdezem.
2023. jan. 5. 20:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!