Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Orrplasztika után az orr...

Orrplasztika után az orr belsejében lévő pörköket, hogyan lehet házilag eltávolítani?

Figyelt kérdés

Tegnap kitisztította az orvos, de sajnos benn maradt egy nagyobb. Nem mozdul. Hogyan tudnám leszedni magamnak? Sajnos nagyon ragaszkodik az a darab. :D Az orvos azt mondta, kenjem be Tetránnal, meg is tettem, de csak a teteje jött le.

Egyéb tippek?

Köszönöm előre is. :)



2021. dec. 16. 12:34
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd békén, majd magától kijön, kenegesd továbbra is Tetrannal.
2021. dec. 16. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Komolyan kijön magától? Ha ezt tudom... köszönöm.

Azért jó lenne, ha kijönne valamivel, mert alig kapok levegőt tőle. Mennyi idő, míg kijön magától?

2021. dec. 16. 15:31
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Hát én fültisztítóval kentem bele a Tetrant és azzal szedegettem ki a pörköket is, amennyire tudtam, de erőszakoskodni nem kell. Amíg csak erőszakkal jönne ki, addig hagyjad, levegőt még pár hétig amúgy se nagyon fogsz kapni az orrodon :D
2021. dec. 16. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!