Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Vam egy mu fogam amit a...

Callof2me kérdése:

Vam egy mu fogam amit a fogamba furtak fel de kijott, mit tegyek? Tobbi lent

Figyelt kérdés
Sziasztok van egy mű fogam elol, de ma kijott az egesz es nem csak a teteje hanem az egesz csavarostul, most az a helyzet hogy en amerikaban vagyok, es csak par nap mulva megyek haza, viszont találtam egy olyan ragasztót itt hogy:Dentemp szerintetek ezt hasznalhatom arra hogy csavarostul addig ameddig otthon el nem jutok a fogorvoshoz vissza ragsszam? Vagy ez rossz ötlet?

#fog #ragasztó #műfog #Dentemp #Kijott
2023. jan. 6. 02:27
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Rossz ötlet, majd a fogorvos felragasztja, de lehet más gond is van vele.
2023. jan. 6. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ne próbáld meg, ha jól is sikerül, a doki lehet nem fog örülni, hogy hozzányúltál.

Próbálj meg türelmes lenni, amíg hazaérsz és eljutsz dokihoz.

Tudom milyen kellemetlen, elöl van 8 tagú műfogam,éppen visszaküldték a technikushoz és úgy nézek ki, mint egy igazi redneck😅 amúgy ragasztottam már fel úgy magamnak, hogy az orvos alig tudta leszedni és csálé is volt, húzta az ínyemet, stb.

2023. jan. 6. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Uhf oke köszönöm a valaszokat
2023. jan. 6. 22:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!