Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Pattanásos hol zsíros hol...

Pattanásos hol zsíros hol száraz bőrrel mit kéne kezdeni?

Figyelt kérdés

25 éves vagyok de még mindig küszködök a bőrproblémáimmal.

Most épp gyulladt nagyon az arcom. Van mikor száraz a bőrön, de most épp zsíros.

Fiatal koromban rosszabb volt de szeretném ha nem lenne ennyire se pattanásos.


2023. jan. 6. 17:18
 1/10 anonim ***** válasza:
82%
Nem tudom, hogy még felírják -e, nekem 15 éve Sotret nevű gyógyszert írt a doki, ha jól emlékszem 6 hónapig kellett szedni. Nem vicc, azóta egy darab pattanás nem volt az arcomon.
2023. jan. 6. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
80%
Kombinált bőrtípusod van. Tehát pattanásos-zsíros, de közben hámlik. (Ha jól értem.) Menj el kozmetikushoz, Ő ajánlani fog termékeket rá.
2023. jan. 6. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
21 éves vagyok, ugyanezzel a problémával. Jártam már ingyenes és fizetős bőrgyógyásznál, használtam amiket felírtak, kipróbáltam az étrendváltoztatást, minden baromságot, kozmetikushoz is jártam (négynél is, de az összestől rosszabb lett), de megoldást eddig nem találtam...
2023. jan. 6. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
Nekem is ilyen bőröm van. Cerave termékeket próbálj ki, de mindenképp menj el kozmetikushoz vagy ha nagyon rossz akkor bőrgyógyászhoz.
2023. jan. 6. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
#3 Én 32 vagyok, és én is végigpróbáltam már mindent. Gyógyszerek, kozmetikumok, vitaminok, ezerféle étrend, mindenféle kivizsgálások sora, stb. Semmi eredmény. Mondjuk apukámnak is ilyen volt a bőre, meg a nagymamámnak is. Szerintem vannak akiknek simán ilyen a bőrük és nem lehet vele mit kezdeni. :/
2023. jan. 6. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Gerelyke44 ***** válasza:
45%
Dalacin-T emulzió. Vényköteles de az rendbe fogja tenni az arcodon a gyulladt pattanásokat. Az elmúlt időszakban feltételezem, hogy jelentősebb mennyiségű zsíros, cukros élelmiszert fogyasztottál. El tudom képzelni, hogy ez most visszaüt.
2023. jan. 6. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Nekem azt hiszem a Dalacint említette egy ismerősöm. Azt mondta olyan mint egy golyós dezador. Remélem lesz valami megoldás.
2023. jan. 6. 19:03
 8/10 Gerelyke44 ***** válasza:
Jól említette az ismerősöd. Több fajta létezik belőle. Ami neked kell az átlátszó műanyag dobozos, kenőfejes. Segíteni fog.
2023. jan. 6. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen, szerintetek a többi kencémet hagyjam?.

Van Nebulon Tini Tonik, Garnier arc gél, folyékony fekete szappan, garnieles citromos arclemoso.

Valami maszk de nehéz lemosni nem sűrűn fogom használni mert 15 perc alatt kaptam le a fejemről

2023. jan. 6. 22:57
 10/10 A kérdező kommentje:
Ha helyre jönne gondolom utána ezek se ártanak
2023. jan. 6. 22:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!