Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ebből lehet bármi baj?

Ebből lehet bármi baj?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Nagyon rosszul érzem magam miután tegnap délután simogattam a barátom fejét és egyszer csak elakadt a körmöm valamiben. Mielőtt megnéztem volna mi az, a körmömmel még megpiszkáltam sajna, szinte megkapargattam. Miután megnéztem akkor láttam, hogy 3 sötét anyajegy ott van ilyen háromszög alakban..Nem tudom pontosan, hogy az egyikben akadt-e el a körmöm, kétségbeesettségemben azt nem nagyon tudtam megnézni, hogy kiáll-e valamelyik. Viszont azóta is nagyon zavar, hogy remélem nem tettem semmit amiből neki komolyabb baja lehet. Mióta eljöttem tőle folyamatosan csak sírok.

Ha esetleg anyajegyet kapartam meg annak nagyon megárt ennyi vagy feleslegesen aggódom?

Köszönöm a válaszokat!


2023. jan. 9. 03:07
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha ő nem panaszkodott, akkor túlaggódod.
2023. jan. 9. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Ő azt mondta nem is érzett semmit, viszont én igen és féltem szegényem
2023. jan. 9. 03:26

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!