Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit gondoltok a koronavírus...

Mit gondoltok a koronavírus hisztivel ennyi idő elteltével? Csak azért érdekel hogy mit gondoltok mert több ismerösöm szeme felnyilt hogy ez mekkora átverés volt a koronavírusjárvány.

Figyelt kérdés
Persze azt leszámítva hogy kína megint kezdi a koronavírus hisztériáját.

2023. jan. 9. 08:55
 1/6 anonim ***** válasza:
93%

Igazából a stílusodból kiindulva felesleges bármit is írni.


De lévén van ismerős, aki belehalt, egy percig nem tagadnám a létezését. Az, hogy a világ megfelelően reagált-e vagy lehetett-e volna fájdalommentesebben intézni abban nem vagyok biztos. De ez valsz sosem fog kiderülni, hogy mi lett volna, ha...

2023. jan. 9. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nézd a stílusommal nem tudom mi a problémád. De csak arra voltam kiváncsi hogy hányan jöttek rá hogy itt nagyon büzlött a dolog. Mert influenzában is sokkan haltak meg meg kerültek lélegezető gépre. Az orvos rokonom is azért mondott fel 2021 elején mert alá kellett volna irni a egy papírt arról hogy eltitkolják és hazudnia rról hogy a koronavírus egyátalán nem az mait a hírekben mondtak. Dr Gődény györgy is erre szerette volna ffelhívni emberek figyelmét hogy mennyire átvertek minket.
2023. jan. 9. 09:30
 3/6 anonim ***** válasza:
66%
2020 tavaszán és nyarán a nagy lezárás, a mindenhol (főleg az utcán!) kötelező maszk, az online oktatás... ez mind felesleges volt. A gazdaságnak egy hatalmas sokk volt, az amúgy is lejtőn levő oktatásnak is adott egy újabb lökést (mármint lefelé), és még sorolhatnám.
2023. jan. 11. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
66%
A vírus létezik, de igen, túlhisztériázzák. Az oltásokban nem hiszek és nem is oltattam, és nem is fogom magamat, pedig kishíján elpatkoltam a vírustól.
2023. jan. 19. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
4-dik ebben igazad van nekem is volt olyan 9 éves koromban 40 fokos lázam volt nem volt íz érzékelésem meg szagokat is alig éreztem pedig nem volt bedugulva az orrom. Nem sok kellet volna hogy korházba kerüljek de mégis élek. Meg hát tényleg eddig az influenzába is elhunytak emberek mégse volt akkora hiszti meg lázárás mint a codinál pedig nem egy embereöl tudok az ismeredségi körömböl aki influenza miatt halt meg vagy került korházba. És akkor azokal mivan ilyenkor. De mind a mainapi olaszok vagy franciák voltak a legjobbak valamelyik a 2 közül megosztott egy videót ami a híradóba is lement hogy katonai teherautoval vitték a halottakat csak hát az a video 2013 ol származott egy terror támadásban meghalt embereket vitték akkor egy csarnokban hogy lehessen őket azonosítani hogy kikicsoda. Teljes mértékben gődény györgyel értettem egyett tuti nagy átverés áldozatai vagyunk mint mindig.
2023. jan. 25. 10:32
 6/6 anonim ***** válasza:
“Örülök,” hogy 6 millió 900 ezer halott világszerte, 45 ezer halott itthon neked “hiszti.” Az ilyenek miatt felesleges az iskolarendszer, mint te is vagy.
2023. aug. 15. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!