Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A koronavírus-járvány kommunik...

A koronavírus-járvány kommunikációja miért a kormánynak hozott szavazatokat?

Figyelt kérdés

Több elemző is írta, hogy hiába haltak meg sokan és hiába lehetett volna sok mindent biztos jobban csinálni a koronavírus-járvány kezelésében, mégis ennek folyamatos felemlegetése az ellenzék részéről taszította a saját szavazóit is. Mert az emberek nem szeretik ha a rossz dolgokra emlékeztetik őket.

Én nem teljesen értem, hogy hogy van ez. Halál az élet része és felnőtt emberek vagyunk, a problémákról meg illik beszélni és nem szőnyeg alá söpörni őket. Szerintem ez az elemzés eléggé sántít.



2022. máj. 9. 16:10
 1/2 A kérdező kommentje:
Szerintem, ha valami "tetszett" az embereknek a COVID kezelésében, az az, hogy nem reagáltuk túl, nem voltak olyan szigorú és hosszú lezárások mint sok más országban. Én inkább erre tudok gondolni, igaz nem vagyok politikai elemző...
2022. máj. 9. 16:12
 2/2 anonim ***** válasza:
Akiknek a közvetlen családjában, környezetében meghalt valaki covidban, sokkal komolyabban vették az intézkedéseket, mint azokban, akik csak egy számot láttak minden nap. 46 ezer halt meg eddig, ez elég sok családot érintett. Ráadásul vidéken, kisvárosokban, ahol mindenki ismer mindenkit, még hacsak látásból sokkal jobban kijönnek ezek a dolgok.
2022. máj. 9. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!