Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mitől fájhat a derekamnál?

Mitől fájhat a derekamnál?

Figyelt kérdés
Először azt hittem a vesém mert korábban volt valamilyen gyulladásom, ráhúzodott egy vírus...szúrkál ott de amikor megnéztem a tükörben ott deréktájékon van egy halványabb lila folt. A végtagjaim nem zsibbadnak.

2023. jan. 12. 00:54
 1/7 anonim ***** válasza:
73%
beütötted
2023. jan. 12. 04:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Ypszilon1980 ***** válasza:
100%
Hát jó lenne tisztázni akkor pontosan hogy fáj, mikor, érintésre, mozgásra, vizeletben van-e üledék, azon a részen még borda is van, az is fájhat, stb.
2023. jan. 12. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Beleszúr...kicsit lentebb van nem bordatájékon. Mozgásra fáj, de miközben fekszem úgy is érzékeny. A vizeletem sötéttebb színű.
2023. jan. 12. 08:42
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem tudom hogy ki sugárzik-e..a bal vesém tájékan is fáj. Nem állandóan.
2023. jan. 12. 13:59
 5/7 Ypszilon1980 ***** válasza:
100%
Ha a vizelet sötét, opálos, akkor többet kell inni. Orvoshoz el kell menni, bár nem tudom milyen szintű ez a fájdalom.
2023. jan. 12. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
10-es skálán úgy 6-7
2023. jan. 12. 15:23
 7/7 Ypszilon1980 ***** válasza:
100%
Hát az elég magas. Nem tudok erre jobbat tanácsolni, el kell menni akkor urológiára sürgősséggel, ott fogadnak ilyen esetben vagy ügyeletre, ha valóban úgy véled, hogy vesetáji panaszok vannak, vagy húgyúti problémák. Vagy háziorvos és legalább elküld laborba vizelet mintára.
2023. jan. 12. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!