Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi ez a sok csípés rajtam?

Mi ez a sok csípés rajtam?

Figyelt kérdés
Tele van a bokám csípésekkel. Van hogy egy helyen több is, nagyon viszketnek a testem többi részén csak 1-2 van. Gondoltam arra, hogy ágyi poloska, de minden héten tiszta ágynemű van illetve a páromon egy darab csípés sincsen csak rajtam. Mi lehet ez kétségbe vagyok esve mert nem tudom mihez kezdjek.

2023. jan. 12. 05:18
 1/3 anonim ***** válasza:
Maga az ágy szövete nem lehet "fertőzött"?
2023. jan. 12. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Azóta sem tudtam aludni, mert nagyon zavar, egyébként nem rég költöztünk ide (panel) és azóta van ez. Utána olvastam vakuval átnéztem az ágyat, de szerintem ágyi poloska lesz ugyan olyan fehér petét találtam egyet az ágyban, mint ami a képen van. Teljesen ki vagyok hogy ez velünk megtörtént most🙃 kimosok mindent 90 fokon és délelőtt hívja a párom a szakembert. Nem tudom mit tudnék ennék többet tenni. Valakinek valami tapasztalat ötlet? 😭
2023. jan. 12. 07:00
 3/3 anonim ***** válasza:
valami bogár, pók, akármi bemászott a takaró alá éjjel és ahogy rugdalóztál megijedt és összecsípkedett.
2023. jan. 12. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!