Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Nagyon be...

Pepegurl1020 kérdése:

Mit csináljak? Nagyon be vagyok sz*rva!

Figyelt kérdés
Bejött a szobánkba egy darázs (ez még a kisebbik probléma) és egy (szerintem) lódarázs, én azt csináltam hogy az előszobában felkapcsoltam a villanyt és ennek köszönhetően kiment a lódarázs, viszont félek hogy mi lesz ha anyáék reggel kimennek és nem számítanak rá, esetleg megcsípí őket, meg anyát valahogy rá kéne beszélni a rovar írtóra mert én most itt sírok a szobámba az öcsémmel és nem tudjuk mihez kezdjünk, ja és mennyire veszélyes a lódarázscsípés??

2020. júl. 27. 02:59
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nàlunk egy sáska jött be, én és a bàtyàm bevoltunk sz@rva, anyàm fogta magàt és lecsapta. Ne félj, csak le kell csapni, ha megcsip akkor feldagathat de erre van tableta és kenõcs is
2020. júl. 27. 03:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Vért izzadva mentem ki wcre körbe vakuzva az előszobát és haldokolva találtam meg a kicsi pedigeltünt de az mar nem annyira erdekel
2020. júl. 27. 03:45
 3/5 anonim ***** válasza:
23%

Elözö válaszolo



En is most csaltam le egy százlábú pókot, most reggelig ülhetek 😭

#bogarfobia

2020. júl. 27. 03:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
66%
5 percig szar ha megcsíp. Utána viszket még pár órát. Ennyi
2020. júl. 27. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Keresel egy - nagyjából - A4-es méretű mappát, falapot és lenyomsz neki egy sallert. Ettől megszédülve leesik a talajra, ahol el tudod járni a lapockáin a brassói parkettaszedőt. Ennyi!
2020. júl. 30. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!