Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Az életmód váltáshoz pénz...

Az életmód váltáshoz pénz kell, ezt csak én gondolom így?

Figyelt kérdés
Idén végeztem az iskolával, de nem tudtam még elhelyezkedni viszont szeretnék életmódot váltani, úgy nehéz, hogy se pénzem, se barátaim, mivel mindenki végzett és szétszakadtunk. Így meg valahogy nem tudom elképzelni, hogyan menne... Az, hogy a telefonomra új témát rakok meg nem az igazi.
2010. okt. 2. 23:48
 1/6 anonim ***** válasza:
83%
jól látod, sajnos nem mindenkinek jut olyan életmód, amilyet szeretne magának, ennek oka általában a pénzhiány.
2010. okt. 2. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Én például életmódot váltottam és azóta több pénzem van. Leszoktam a dohányzásról.
2010. okt. 2. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ, miben akarsz váltani. Van, amihez nem kell pénz, hanem inkább idő. Pl. elkezdeni futni járni vagy lerakni a cigit és egyidejűleg beiratkozni egy tánciskolába, vagy elmenni valahová önkénteskedni, vagy mától mindig rendet tartani, vagy mától mindig segíteni, ha megkérnek rá...

Persze ha azt szeretnéd, hogy holnaptól menza helyett a Gundelben ebédelj, ahhoz igen, pénz kell :)

2010. okt. 3. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Mivel informatikus vagyok sokat vagyok a gép előtt, de nem az a baj,mert el tok szakadni, ha kell. Egyszerűen csak nem azt akarom, hogy reggel felkelek és nem történik semmi. Igazából üres az életem, nem tengek túl barátokkal sem. Szal nyilván, ha lenne pénzem más lenne, de hát eléggé össze vagyok zavarva mostanában, hogy ennyire pangás van...
2010. okt. 3. 00:25
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Akkor számodra pont írtam a megoldást: jelentkezz önkéntesnek!

Én is akkor élvezem igazán az életem, ha pörög, ha reggeltől estig folyamatosan csinálok valamit. Mondjuk most épp ciki, mert már aludnom kellene, de nem bírok :D

A lényeg, hogy ha sok mindent csinálsz, akkor joban érzed magad. Mivel azt írtad, amit, úgy látom, van időd. Ha segítesz egy menhelyen vagy bármi, emberek között vagy, akár barátságok is szövődhetnek, teszel valami hasznosat is, emellett esélyes, hogy tárt karokkal várnak.


Nehéz, de tessék felemelni magad a gép elől és megkeresni, mit csinálhatnál. Legyél kicsit aktívabb!

2010. okt. 3. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Ez jó, köszönöm!!! Télleg!
2010. okt. 3. 01:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!