Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mennyi pénz az amit még nem...

Mennyi pénz az amit még nem ciki adni az orvosnak?

Figyelt kérdés
nem valami jó anyagi helyzetben vagyunk de találtunk egy nagyon aranyos doktor nénit és szeretnék neki valamennyit adni.én 2000+ egy bonbonra gondoltam.ez nagyon ciki lenne?tudom,hogy kevés de többet sehogy nem tudnék ki sajtolni.
2011. júl. 12. 13:50
 1/5 anonim ***** válasza:
Az attól függ, mire...Háziorvosnak én nem adnék semmit. Max., ha elintézett valamit, amit amúgy nem lehetett volna. Más dokihoz meg magánhoz mennék, de amúgy nem igazán adnék pénzt, szülés kivételével.
2011. júl. 12. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Kapnak fizetést, nem kell külön fizetni nekik. Ajándék meg bármi lehet ha nagyon adni szeretnél, egy ezer forintos bonbon is megteszi.
2011. júl. 12. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ne kényeztesd el az orvost, felveszi a fizetését!!

Szerintem Te jobban rá vagy szorulva arra a kis pénzre, mint ő. Neki lehet, h semmiség, max. egy gesztus, nekem pl. 3 napi kajapénz, sajnos, mi is fillérekből élünk.

Ráadásul én úgy vagyok ezzel, hogy 2000 Ft-ért fél napot gürcölök a pelenkás, magatehetetlen betegekkel teli munkahelyemen, ő meg a pecsétel és a nevét adja. Jó, felelőssége az van... De ő választotta, ezt tanulta 6 évig, és ugyis eleget tesz zsebre, mert sokan adnak parát...aki megteheti...


Mondjuk 5 éve a szülészemnek adtam én is, de ha nem császárral szülök, akkor biztos nem adok neki, max a szülésznőnek...

2011. júl. 12. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
0%
Hülyeség, hogy jól keresnek az orvosok, a legtöbb orvos méltatlanul szarul keres, és az a 2000 forint igen is számít neki.
2012. ápr. 3. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

nem kell eron felul, ha elvarja az mar csunya dolog.

ha nagyon akarsz egy bonbon is szep!


en soha nem adtam eddig, de most mar megtehetem es egy annyira jofej dokit sikerult talalnom vegre aki foglalkozik velem es nem hajt el a francba csak azert mert az eredmenyeim "kicsit tertek el" holott a tuneteket szemmel lathatoan produkaltam es nem voltak szepek es az ismeroseim is lattak rajtam hogy nem vagyok jol, nagyon megvaltoztatott a betegseg fizikailag es mentalisan is...


most mar jobban vagyok, de meg mindig kutatjuka fo okot es o pl. eloszor maganrendelesen fogadott de utana mondta hogy menjek a simara es mindig adott idopontot eleg hamar es igazodott a kulfoldi munkamhoz is, egyszoval igazan rendes orvos igy most hogy kint keresek adtam neki a sima rendelesen, mert ugy erzem

hogy nekem az nem volt sok, de amit o tesz ertek az kiemelkedo az eddigihez kepest es kivalo orvosnak talalom


valamint ugyanezt a mentalitast mutatja masoknak is.

hiaba van maganrendelese szol az embereknek hogy menjenek a simara... azert ilyen nem gyakran van! megerdemli hogy az olyanok mint en akiknek a jo Isten felvitte a dolgat es megtehetik tamogassak! Legalabbis en igy erzem...


21/N

2012. okt. 7. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!