Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Pánikbetegség ,stanazol...

Pánikbetegség ,stanazol kölcsönhatás vagy mellékhatás?

Figyelt kérdés
Olyan kérdésem lenne,hogy sajnos pánikbeteg lettem 2eve ami miatt frontin gyógyszert kell szednem és 1 éve elkezdtem edzeni. Viszont szeretnek stanazolt szedni az edzeshez.kajám rendben. A két gyógyszer mennyire üti egymást? Van itt esetleg olyan személy aki problémával küzd? Elore is koszonom

2023. jan. 14. 16:00
1 2
 1/11 anonim válasza:
100%
1 év edzés után minek?
2023. jan. 14. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
100%

21 re kérsz lapot kb.

[link]

2023. jan. 14. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
én 10éve szedek frontint,nem vagyok natúr,de semmi értelme 1 év után stanazolt szedned,amennyit az adna annyit adna egy jobb étrend és egy átgondoltabb edzésterv mert a kérdésedböl ítélve ezt nehezen tudom elképzelni.Plussz szinte biztos hogy a stanád nem stana le nne hanem egy kis metiltesztó vagy metha lenne benne és kész,azok meg megint más kategóriák
2023. jan. 14. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
igen még annyi hogy a kox csak rátesz a mentális állapotodra egy lapáttal-ez lehet akármilyen irányú-ami alapból nincs rendben
2023. jan. 14. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
1 év után miért akarsz kokszolni? Nem értem az ilyen embereket.
2023. jan. 14. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Saját magadnak gyártasz újabb problémákat.
2023. jan. 14. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a segítséget. Rendesek vagytok.hagyom akkor az egészet.
2023. jan. 14. 17:13
 8/11 anonim ***** válasza:
Az élet terhei kissebbek, mint amennyit az emberek könnyítés képp a vállukra vesznek.
2023. jan. 14. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Eleve azt se értem miért pont stana, annyira tipik tájékozatlan kezdők ezek, meg kéne jól pofozni az ilyet.


Nem rosszbol, te is olyan vagy, hogy edzel, konnyiteni akarsz a fejlodesen, hallod a szot, hogy szteroid, utánna olvasol, de eppen hogy csak egy 5 percet, azt is csak a tabletta feleket, aztán kivalasztod, hogy neked márpedig a stana/dana/oxa stb kell mert az a tuti, nem kell szúrni.


Bicskanyitogató ez a tudatlanság és az emberi butaság. Mert annyi eszed nincs, hogy komolyan utánna nézz, csak azt látod, gyenge tabletta (oxa esetében) kisebb a mellékhatás aztán kész is vagy fogod a pár ropogós Mátyást és elindulsz megvenni.


Neked nem való szteroid és akik ilyen tudással rendelkeznek, mint te azoknak szintén nem. Sosem tablettaval kell kezdeni. Sőt az első kúrát nem is szokás keverni. Csak tű és csak teszto. Mert azt ismeri a szervezet elsősorban. Ebből is a gyors propi. Mert gyorsan ürül ha gáz van. Azzal kell tapasztalatot szerezni elsősorban és szúrni kell, nem bohockodni. Persze vannak retardált majmok. Nekem is annó trent ajanlottak elsőre. Már akkor kirohogtem az ilyen majmokat, mert tobb tudasom volt hozzá, mint nekik. Tren susta kura vegen hcg. Vagy deca susi kura vegen hcg ozt csókolom. Az elmaradott eszű embereknél így néz ki egy kúra. A 60as években leragadt pihentagyuaknal.


Sajnálom hogy hosszú lett, nem bántani akarok senkit, de az ilyen kérdést mikor meglátok felmegy a pumpa.

2023. jan. 15. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
amúgy először én is ilyen választ akartam írni mert nekem is ez jött le egyből a kérdésből(3as és 4es vagyok)de aztán eszembe jutott h mikor el akartam kezdeni én is sok ilyen fas.zságot kérdeztem nyílván ehhez be kell "érjen"az ember feje.De aztán annyi sok ilyen fas.zságot kérdeztem és válaszokat kaptam meg ráfeszültem a témára hogy egy évig csak ez volt terítéken és lassacskán jött a tudás amire persze a mai napig jönnek új dolgok.Bár én motiváltabb és elvetemültebb voltam mint a kérdező,én sose irtam le h akkor offolom a dolgot csak túrtam tovabb a netet meg mindent infok utan!😀kérdező tényleg ne koxolj soha a te céljaidnak megfelel a normál edzés normál étrend és megmarad az egészség!én is megbántam hogy belekezdtem anno,egészségügyi gondjaim egyelőre nincsenek de a kapcsolataim és a gondolkodásom alapjában változtatta meg a dolog nem feltétlen jo irányba!
2023. jan. 15. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!