Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mitől fájhat a fejem hetek óta?

Mitől fájhat a fejem hetek óta?

Figyelt kérdés

Kb 3 hete fáj a fejem. Minden nap folyamatosan. Valamikor rosszabb valamikor jobb. Amikor annyira rossz (kb minden második nap)veszek be gyógyszert attól olyan 6-8 óráig jó lesz utánna ujra fáj. Minden reggel úgy kelek fel h fáj a fejem és egész nap bármit csinálok szüntelenül fáj. Napi 2 liter vizet iszom ugyh a kevés ivás nem lehet gond. Voltam látasvizsgálaton is mert utánna néztem és attól is fájhat ha rosszul látok. Szerencsére a látásom rendben van.


Mitől lehet ez?

Mit kezdjek vele?

Nem lesz bajom a sok fájdalom csillapítótól?



2023. jan. 15. 10:27
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Ugyanúgy fáj és lüktet egész nap teljesen mindeg h mit csinálok. Nem egy adott ponton fáj hanem az egész fejem fáj.
2023. jan. 16. 18:30
 12/12 anonim ***** válasza:

Hát ez az hogy gyakorlatilag rengeteg oka lehet.Azóta remélem voltál orvosnál,mert csak az mondhat biztosat.

Illetve egy tanács,hogy esetleg menj el masszászsra.Nekem nagyon görcsös volt anno a hátam a sok stressz miatt és ez miatt a vér is nehezen ért el a fejemig.Ez miatt fájt is nekem.Mikor eljártam egy párszor és jól átnyomkodták,azóta el is múlt nekem.:D

Egy próbát megérhet ez is neked.

2023. febr. 10. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!