Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mitöl fájhat a derekam?

Mitöl fájhat a derekam?

Figyelt kérdés
Fáj a derekam a jobb oldalon, általában csak akkor ha rá lépek a jobb lábamra.vagy ha hajolok. De nem tudom hogy mitől. 2 napja kezdet el fájni és egyre jobban. A derekamnál a csontnál fáj a medence környékén. 16 éves vagyok szóval pl: munkára nem lehet fogni. Előre is köszi a válaszokat.

2014. nov. 7. 20:36
 1/5 A kérdező kommentje:

Jaaa igen. Még annyit hogy naponta kb 3-4 liter folyadékot iszok meg. De pisilni 1 nap kb 5 sör járok.

szerintem ez 3-4 liter viznél kevés .

2014. nov. 7. 20:39
 2/5 anonim ***** válasza:

Sok oka lehet.A legvalószínűbb,hogy olyan szinten gyenge a törzsed,hogy a sima napi élet is megterhelő neki.

plank 4x1perc,csípőemelés 3x50,térdemelés 3x50 minden másnap.

2014. nov. 7. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi a tanácsot! :) de sportos alkat vagyok,sportolok is,:) eddig még sose volt ilyen hogy fájt volna :\
2014. nov. 7. 22:59
 4/5 anonim ***** válasza:

nah máris több az infó.

akkor viszont lehet nyitott gerinc,kinyomódott porckorong,vagy gerincferdülés.

a neurológiára kérj beutalót,de mehetsz a reumára,vagy az ortopédiára is.

mindenesetre a gyakorlatokat elkezdheted,mert gerinctornán is csinálnod kell majd úgyis.

2014. nov. 7. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a tanácsokat.! ma reggel ota már nem fáj. Nem tudom mi volt ez a pár nap. Este elkezdtem kicsit többet inni, és azota nem fáj.
2014. nov. 8. 13:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!