Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A speedtől magas a pulzus és...

A speedtől magas a pulzus és a vérnyomás?

Figyelt kérdés

Megelemi mind a kettőt?


két haverom tolja minden hétvégén valamikor hétköznap is.

Néha kínáltak de én még mindig annál az 1-2 sörnél maradok inkább.:)

Próbáltam mondani nekik hogy ez lehet hosszútávon káros az ereknek de hát nem nagyon izgatja őket.


Nem teszi tönkre az ereket?

Hettől szívinfarktust fognak kapni nem?


2023. jan. 16. 20:33
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Minden kérdésedre igen a válasz.
2023. jan. 17. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Nem értem mire jó..
2023. jan. 17. 08:12
 3/12 anonim ***** válasza:

Persze hogy magas. Szoktam mérni 140-es pulzusokat amíg tart a hatás. Lecsúszóba már csak 100 körül. Az erősebb meth amfetamin meg még keményebb, mert több napos hatása van. Volt hogy hetekig nem aludtam és kb elájultam.

Tehát igen, magas pulzus is, és a vérnyomás is - hiszen ez egy stimuláns. Van aki azért használja hogy felszabadítsa a rejtett energiákat. Mások inkább bulizásra hétvégente. És vannak a függők akik egyszerűen szeretik hogy szét vannak, és így arra az időre eltűnnek a hétköznapi problémák.

2023. jan. 17. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

De nem fél senki attól hogy nagy gondok lesznek később belőle?

Kikészíti hamar a szervezetet

2023. jan. 17. 14:36
 5/12 anonim ***** válasza:
Természetesen kikészíti a szervezetet rendesen. Nekem maradandó görcsöket, szívritmuszavarokat stb okoz. De hát én függő vagyok, már több alkalommal halszál híján belehaltam. Próbáltam már leállni de nem megy (mondjuk én intravénásan lövöm). Így elfogadtam hogy ez lesz a végezem. Amúgy se vagyok már fiatal. Idősebben meg tudjuk hogy ez nem épp a hosszú élet titka.
2023. jan. 17. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Ooo sajnálom :(


Az ilyen elvonók nem tudnak segíteni neked? Hány éves vagy?

2023. jan. 17. 14:50
 7/12 anonim ***** válasza:
Voltam már elvonón, nekem nem sikerült. 38
2023. jan. 17. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Mi az a szívritmus zavar? olyankor mit érzel?
2023. jan. 17. 16:32
 9/12 anonim ***** válasza:

Elkezd össze-vissza verni mint amikor egy izom remeg pl az ember kezében-lában, csak ez a mellkasnál van. Ha rámér az ember vérnyomás mérővel hibát jelez vagy néha 160-180-as pulzust. Amikor erősödik le kell ülni, mert ha állva maradok elmegy az erőm, és azt látom hogy fehéredik ki a kép (majd kb elájulok). Valami ilyesmi. Leírni nem nagyon lehet..

Amúgy jelenleg gyógyszert szedek rá és így elvileg nem halok bele. Csak az a bökkenő hogy az új tb szabályozás miatt lehet megszűnik a tb-m (mert dolgozni nem tudok) és akkor megint elő fog jönni.

2023. jan. 17. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
én napi szinten fogyasztottam 5gramm amfetamint lasztival meg vodkával de meg a 3-4ik nap is,ez több mint 12 éve tart,a kérdéseidee igen a válasz de aki ilyen hétvegi fogyasztó engedd el majd megjon az eszük én kanállal zabáltam éjjel nappal ki is lyukadt a májam elvileg,meg szúrtam magam 12 évig szerintem engedd el ezt a témát sose próbáld ki mert olyan jó orokre elulteti a bogarat a fuledbe♥️amfetaminnnnn
2023. ápr. 3. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!