Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Az baj, hogyha valaki mindkét...

Az baj, hogyha valaki mindkét kezével tud írni? Van még valaki így ezzel?

Figyelt kérdés
Én mindkét kezemmel tudok,de azt olvastam ez a lehető legrosszabb eset,mert nincs domináns agyfélteke. De olyat is hallottam már,hogy ez a lehető legjobb,mert jó kapcsolat van a két agyfélteke közt.Melyik az igaz? nem tartom magam sem zseninek,sem az evolúció zsákutcájának:-)
2008. dec. 27. 00:58
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Én is mindkettővel írok és rajzolok. Kisikolás koromban volt egy "drága" tanítónénim aki nem engedte, hogy a "csúnya" kezemmel írjak. Igyhát megtanultam jobb kézzel írni, de ugynúgy írok ballal is.
2008. dec. 27. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nagyon jó dolog, én például odáig fejlesztettem, hogy tudok mind a 2 kezemmel egyszerre írni, akár tükör írásban is. Attól még van domináns agyféltekéd. Kérdé az, hogy melyik kezeddel csinálsz más dolgokat? pl.: melyikkel eszel?
2008. dec. 27. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
SZTEM KIRÁLY ÉN IS TUDOK
2009. jún. 7. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!