Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A speedtől lehet hasmenés?

A speedtől lehet hasmenés?

Figyelt kérdés
Életembe most próbáltam ki elöször és utoljára is.. 2 hete próbáltam ki. Csak 2 csikot szivtam de akkor is egy kicsit.. Nos azóta szüntelen hasmenésem van
2023. jan. 17. 06:03
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem vagyok szakértő, de a speed tabletta nem por amit szívnak.


Amit te szívtál az inkább a kokain.


Kokain használat általános tünetei:


orrvérzés

légzészavar

szívritmuszavar

mellkasi fájdalom

kitágult pupillák

álmatlanság

nyugtalanság vagy szorongás

üldözési mánia

remegés

szédülés

izomgörcsök

hasi fájdalom

alacsony vérnyomás

hányinger

hasmenés


Egyetlen adag is függőséget alakíthat ki.

2023. jan. 17. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem valószínű.

Viszont ezt manapság szinte lehetetlen megmondani, mert a ma kapható szpídek jó része már nem amfetamin hatóanyagú (hanem valami új típusú dizájner drog van benne). A másik hogy szét vannak ütve, általánosan kb 10-20 % az igazi hatóanyag a többi kísérőanyaggal a szagát, állagát imitálják és a mennyiségét növelik. Így pedig a fogyasztása kb zsákba macska...


Én 2 évtizede használok szereket, függő vagyok. Így ez alapján mondom hogy valószínűleg nem attól van. Nem jellemző.


Valószínűbb hogy sima gyomor rontást kaptál.

2023. jan. 17. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

1es, ha kicsit sem értesz hozzá, minek írsz ide? A speed por.

Kérdező, ha ennyi idő elteltével is fennállnak a tünetek, nem valószínű hogy erről van szó.

márc. 1. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!