Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi lehet a gond?

Mi lehet a gond?

Figyelt kérdés

Négy napja fáj a fejem (nem kegyetlenül, de enyhén), fáj a hasam a beleim egész területén ha megnyomkodom, fel vagyok puffadva és állandóan hallani a bélhangokat. Négy napja volt egy hasmenésem, de nem volt híg csak többször mentem és kegyetlen hányingerem volt, nagyon rosszul voltam két napig nem tudtam enni, tegnap már ettem.

Általában stresszes vagyok, illetve nem sokára menzesz is jöhetne, okozhatja ez? Vagy valami komolyabb is lehet? Hétvégére szerettem volna jobban lenni,valakinek ötlet?Hétfőn tudok orvoshoz menni, az még három nap...



2022. dec. 30. 09:00
 1/7 anonim ***** válasza:

Én mensi előtt mindig ezt érzem

Folyamat hasmenés végig míg megvan is elotte is

Illetve fejem is faj olyankor

De okozhatja stressz is

Sokminden lehet de nem daganat :D

2022. dec. 30. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem nem arra nem is gondoltam, bár tudom hogy a net szerint haldoklom, vakbélgyulladás-daganat-ilyen/olyan gyulladás stb stb :D nem rég voltam vérvételen, szóval gondolom, hogy nem ennyire szar a helyzet. Csak ezt a hirtelen rosszullétet nem tudtam hova tenni, ráadásul ennyi ideig, szoktam rosszul lenni mensi előtt (még öt nap elvileg), de ilyen szar még nem volt, csak gyorsan össze kellene szednem magam mert utazok és nem tudom mit szedhetnék be, hogy jobban legyek.
2022. dec. 30. 10:27
 3/7 anonim ***** válasza:
Lehet ez az a vírusos dolog ami most sok másik mellett még kering, fiam kollégájának is ez volt, 1 hét után jött rendbe.
2022. dec. 30. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Éjszaka remegett az egész testem, alig aludtan és izzadtam/izzadok is. Ez is lehet a stressztől? Vagy lehet vakbélgyulladás is? Már kezdek parázni... Sajnos nem tudom lázas vagyok-e, nem tudom megmérni, nem vagyok otthon.
2022. dec. 31. 10:23
 5/7 anonim ***** válasza:
Ez így már stressz minden rendben lelkileg veled?
2022. dec. 31. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nem. Nagyon régóta nem vagyok rendben lelkileg. Mindenen tudok stresszelni.
2022. dec. 31. 14:11
 7/7 A kérdező kommentje:
Voltam hasi ultrahangon, az epehólyagom tele van kövekkel. Elvileg ez okozhatja a problémákat, azt mondta az orvos. Valószínű mivel karácsony után jöttek a nagy gondok, ez lehetett részben a probléma forrása a másik része persze a stressz, harmadik meg PMS.
2023. jan. 3. 07:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!