Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mennyi ideig váltható ki a...

Mennyi ideig váltható ki a jogosítvány?

Figyelt kérdés
Ha 2021 áprilisában sikeres forgalmi vizsgát tettem , de az egészségügyi vizsgát még nem csináltam meg , akkor mennyi ideig érvényes?
2023. jan. 17. 18:42
 1/1 anonim válasza:

Na ezt most nem egészen értem. Milyen egészségügyi vizsgára gondoltál? Az EÜ-s, elsősegélytanfolyamra, vagy a kötelező orvosi vizsgálatra? Mert nem mindegy. Egyik nélkül sem teheted le a forgalmi vizsgát, nem is kezdheted el a vezetést, és a jogosítványt sem kérheted ki, mert ha nincsen sikeres forgalmi vizsga és nincsen lejelentve a Belügyminisztériumban, akkor hiába is mennél a kormányablakba, nem történne semmi, mert közölnék, hogy magának nincsen semmilyen jogosítványa.


De mondom, nem teljesen értem a kérdésedet, csak leírtam amire szerintem Te gondolsz.

2023. febr. 10. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!