Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Béres Magnesium Direktre...

Béres Magnesium Direktre allergia?

Figyelt kérdés
Meg”ittam” egyet belőle egyedul vagyok itthon nem nagyon szedek ilyeneket, ha allergias lennel ra mik lennenek a tunetek? Nyilvan a meg benne talalhato szerekre gondolok nem a magneziumra

2023. jan. 19. 13:52
 1/3 anonim ***** válasza:
Semmi bajod nem lesz, mert ezek csak vitaminok. Ha többet vennél be az előírt mennyiségen felül, maximum csak hasmenésed lenne. De durva allergiás reakciód nem lesz tőle.
2023. jan. 19. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ mert már eléggé beparáztam itt egyedül. Akkor ezek az adalékanyagok amik + benne vannak sem lehetne bajok szerinted?
2023. jan. 19. 14:15
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem-nem. Nyugodj meg, semmi bajod nem lesz tőle. Ez csak vitamin és ami benne van, arra a szervezetednek szüksége van. Ezeket azért találták ki, hogy ha valaki nem olyan életmódot él, egyoldalú az étkezése,stb. akkor ha szán magára annyi időt legalább, hogy szedjen hasonlóakat, akkor vissza tudja pótolni. Ha tudatoson meginnál egyszerre 10 tasakot belőle, akkor sem lenne igazából semmi bajod, maximum hasmenésed. De nyilván ilyet nem csinálsz :) Napi 1 tasaktól meg semmi bajod nem lesz. Nyugi.
2023. jan. 19. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!