Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit programoztak a koronavírus...

Mit programoztak a koronavírusba, mit okozzon?

Figyelt kérdés

2023. jan. 20. 17:40
 1/9 anonim ***** válasza:
80%
Agy problémákat. Nálad már aktiválódott a hülyülisz kovid variáns.
2023. jan. 20. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
55%
Kinèl mit.A legtöbb covid hívő szektásnál agylágyulást😂
2023. jan. 20. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
A sars-cov-19 nevű koronavírus mesterségesen létrehozott vírus, mint tudjuk. Akkor pedig valamit beleprogramoztak. De mit?
2023. jan. 21. 09:29
 4/9 anonim ***** válasza:
81%
Jó kérdés, ezen én is agyaltam már. Lehet, hogy semmit, hiszen nem az volt a dolog lényege, hogy a vírust mindenki elkapja, hanem az, hogy mindenkit beoltsanak..
2023. jan. 23. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Persze, hogy a vakcinázás volt a lényeg. De valamit mégiscsak beleírtak a vírusba, hiszen azért voltak, akik nagyon megszenvedték, vagy belehaltak, vagy long-covid néven a mai napig szenvedik.

Akárhogy is nézzük, a sars-cov-19 nevű vírus biofegyver, amit ellenünk fejlesztettek. Gyenge, (majd a következő durvább lesz), de fegyver, és az egész emberiség ellen fordította egy pár ezer főből álló kis csoport.


Engem is eltalált, és soha olyat nem éreztem, mit akkor. Nem fizikailag, mert úgy alig volt valami bajom, hanem sokkal inkább lelkileg és tudatilag viselt meg. Eluralkodott rajtam a rettegés és a kétségbeesés, majd az öngyilkossági gondolatok. Úgy éreztem, hogy programozottan nyomják belém azt az információt, hogy csak úgy szabadulhatok a rendszer szorításából, ha megölöm magam, vagy ha hagyom magam bevakcinázni. Mivel a vakcina szóba se jöhet a két hét karantén ideje alatt tudatilag bedarált az egész kovid szarság, mással se tudtam foglalkozni, borzasztóan rossz érzések és gondolatok kergették bennem egymást, nyoma sem volt az életerős mivoltomnak. Szerencsére ez az őrületes állapot azzal el is múlt, hogy mentem újra munkába és emberek közé, na de akkor is, nagyon durva volt.


Szóval azóta az a gyanúm, hogy a vírus elsősorban nem is a testet hivatott megbetegíteni, hanem a tudatot nagyon alacsony szintre nyomni...

2023. jan. 24. 03:33
 6/9 anonim ***** válasza:
Mikor kaptad el,. kérdező? Én pont egy hónapja estem át rajta, de mielőtt belázasodtam volna 28-a estéjére, ijesztően ingerlékenynek éreztem magam.
2023. jan. 29. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
27%

#3

"A sars-cov-19 nevű koronavírus mesterségesen létrehozott vírus, mint tudjuk"

Pont azt tudjuk, hogy természetesen jött létre.

2023. jan. 29. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
34%

Nem kell semmit beleprogramozni, elég veszélyes pusztán attól, hogy eddig nem volt jelen az emberben. Nem adaptálódtunk egymáshoz.

Ezért kellene tiszteletben tartani az állatvilág természetes élőhelyeit, és nem benyomulni oda, ahol eddig az ember nem volt jelen.

A kérdező meg szimplán csak ideggyenge, jó adag paranoiával megspékelve. Mondjuk, egy ilyen világban nem is csoda.

Viszont, van elég ténylegesen létező probléma is, foglalkozzunk azokkal, nem kell mesterségesen újabbakat kreálni és felesleges hisztériát kelteni.

2023. máj. 29. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

"A sars-cov-19 nevű koronavírus mesterségesen létrehozott vírus, mint tudjuk. "

Már itt elvérzik az "érvelésed", mert látszik, hogy azt sem tudod, miről beszélsz, mivel a vírus neve SARS - CoV - 2....


De legalább magabiztos vagy.... amolyan, meggyőződéses, öntudatos ostoba, mint a többi magadfajta.

2023. máj. 29. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!