Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Segítség! Mi lehet a bajom?...

Segítség! Mi lehet a bajom? Ugye ez nem rák?!

Figyelt kérdés

❗️❗️❗️WARNING❗️❗️❗️

Ha éppen eszel, vagy enni készülsz, vagy simán csak nem bírod a nem túl gusztusos dolgokat, ne olvass tovább, hanem a böngésződ vissza nyílja segítségével hagyd el a kérdésemet! :D


Pár hete megváltoztak a szarási-fingási szokásaim. Minden egyes ürítést nagyon hangos fingásokkal indítok, van, hogy fél percig-percig is csak szelelek, mielőtt elkezdene kijönni az, ami miatt ráültem a WC-re. Nagyon hangosan, olyan robbanósan. Még soha életemben nem fingottam ilyeneket. Elég sokszor van hasmenésem is mostanában, látszólag minden ok nélkül, és a napi egy alkalom helyett naponta 2-4-szer kell szarnom. Ebből mondjuk napi egy vagy kétnaponta egy hasmenés. Ilyen robbanásszerűen jön ez is, volt hogy még a WC mögött a csempe is olyan lett kicsit.

Időnként kicsi, vékony csíkban véres a WC papír a törlés után és olyankor kicsit csíp.

Na és most jön a hab a tortán, észrevettem egy ilyen furcsa kitüremkedést a segglyukam mellett közvetlenül. Tök véletlen vettem észre, gőzöm sincs mióta lehet ott, most se érzem, mármint ha nem láttam volna, most se tudnám hogy van. Törléskor meg fürdéskor se érezni hogy lenne ott bármi, úgy beolvad. De egyértelműen látni. Majdnem akkora, mint egy borsó.

Alapból nem vagyok egy ilyen nagy parázós fajta, meg az orvosokat se szeretem. Mármint nincs velük bajom, de nem megyek hacsak nem vagyok a halálomon. Amióta leváltam az ősökről, egyszer sem voltam.

De most azért be vagyok szarva, mert az első dolog ami eszembe jutott, az a végbélrák?!

Ha bárki tud valami okosat mondani ne tartsa magában!

Higiéniám amúgy a nem túl étvágygerjesztő leírások ellenére maximálisan rendben van!

28/F


2023. jan. 21. 11:28
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
70%

Meg ha van is itt orvos, akkor is csak felsorolni tudja, hogy mik johetnem szoba.


Igen, lehet, hogy vegbelrakod van, de az is lehet, hogy nem.


A leggyorsabb mod az lenne, ha a gyakori nepe helyett orvoshoz mennel. Ha nem mesz, vagy ostoba vagy, vagy meg nem eleg rossz a helyzet, hiszen nem kell ra annyira megoldas, hogy ha te inkabb kihagyod.


Es csak mellekesen megjegyzem, nem az az undorito, ami tortent/tortenik veled a dolgod vegeztevel, hanem ezek megfogalmazasa. Nagy szokincsunk van, valaszthattal volna mast is.

2023. jan. 21. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
80%

:-D Aranyér vagy polip.

Keress szépen egy proktológust.

Nem, a f.osás-fingás messze van a ráktól.

Pszichológust is keress, a hipochondria szinten tartható.

2023. jan. 21. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
37%

Nem tudom, de nekem is volt ilyen dudor nélkül és elmúlt. Neha a reggeli tejeskávéra és banánra gyanakodtam a hasmenés miatt, neha meg a túl sok cukorra a székrekedés miatt. A székrekedésnel vszek picit elrepedt ott valami, attól volt a vércsík (nekem is). Mióta nem eszek cukrot cukorral, azóta helyrejott a székrekedés. A hasmenés pedig azzal jött rendbe, hogy nem eszek banant és tejeskavet egyszerre.


30 vagyok, és amúgy sokat puffadok én is, jó nagy hangos fingásokat generálva. Erre még keresem a választ.


Van egy konyv: bélügyek. Érdemes lenne elolvasnod, abban van egy probiotikumról szóló kezelési leírás. Nekem hatott akkor, amikor csináltam, de valamit a taplalkozasomban cseszek el, mert újra visszajon a puffadás.


A dudorra csak azt tudom írni, hogy azt mindenképpen érdemes orvossal megnézetni..

2023. jan. 21. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
68%
Én sajnos nem tudok segíteni,nem tudom mi ez,de a stílus az nagyon ott van :-D Mondjuk egy dokihoz én biztos elmennék,ha a többi miatt nem is,de kitüremkedés miatt biztos.
2023. jan. 21. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
63%
3 vagyok : 1,2 milyen gonoszak vagytok. Szerintem vicces a megfogalmazás, pedig nő vagyok :D És az h megijedt, még nem hipochondria. Érdemes lenne utánaolvasnod a fogalomnak 2es,mielőtt butaságot írsz.
2023. jan. 21. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
63%
Igazad van #3 és #5!én meg a #4 vagyok,szintén nő,és én is jót mulattam a megfogalmazáson:-D De vannak savanyú emberek.
2023. jan. 21. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
56%
Az írásmódod alapján kajakra belédszerettem kérdező:D Nyilván nem az emésztési problémák miatt, hanem azért, mert még ezt is ilyen jó humorral tudod tálalni. Maradj mindig ilyen :)
2023. jan. 21. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
40%
Mit kell mindenkit lepontozni?:O
2023. jan. 21. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
63%
Mert gondolom valaki olyan prűd, hogy a szarás fingás szavak láttán felborult a kis lelkivilága és így éli ki magát :D
2023. jan. 21. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
46%
Ez 99%ban aranyér, én is szenvedek vele. Hasmenést, erősebb bélgázképződést nem feltétlen okoz. Változtattál bármin, étkezési szokás, bármi új, gyógyszer akár más fajta víz? Míg eljutsz proktolígushoz és belgyógyászatra, vagy gasztroenterológushoz, vegyél a patikában sperti vagy reparon kenőcsöt, kúpot. Jobbulást.
2023. jan. 21. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!