Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ez ugye nem egyszerű megfázás...

Ez ugye nem egyszerű megfázás ugye?

Figyelt kérdés

Röviden annyi lenne a problémám hogy kb 3 napja megfáztam de lehetséges kovid, nemtudom.

Viszont jelenleg teljesen kivagyok fizikailag, nehezen lélegzek, folyton köhögök, "viszkedő" érzésem van a tüdőmnél(bután megmondva), szédülök és fáradt vagyok.

Amióta így vagyok aligha kise keltem az ágyból, de éppen ahogy akartam volna menni fürdeni egyből leromlot az álapotom.

Kovidos már voltam és túléltem az egészet de akkor másabb tüneteim voltak.


2023. jan. 22. 19:25
 1/3 anonim ***** válasza:

Inkább influenza, de persze lehet Covid is.


A megfázás inkább kellemetlen, nehézlégzés például abszolút nem jellemző a megfázásra ahogy a szédülés sem.

2023. jan. 22. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ez milyen nyelven van? Fájt elolvasni.

Egyébként csinálj tesztet, mindjárt megtudod, covid-e. De bármi más is lehet, továbbra is létezik a nátha, az influenza és minden egyéb betegség is.

2023. jan. 22. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha nehezen lélegzel, akkor nem ártana a háziorvosod felkeresni. Most többféle vírus is kering, lehet covid is, de más influenza, vagy influenzajellegű is.
2023. jan. 23. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!