Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék lefogyni?

Hogyan tudnék lefogyni?

Figyelt kérdés

Sziasztok, tudom hogy ez már az egymilliomodik ilyen kérdés itt, de azért remélem, hogy kaphatok pár értelmes tanácsot.

Szóval 16/L vagyok 164 cm magas és 56 kg. És ebből szeretnék lefogyni, legalább 4-5 kg-ot. Eddig próbáltam mozgással segíteni ezen, de valamiért csak még több lettem. Este 5-5:30 után már nem szoktam enni és igazából napközben is figyelek hogy ne egyek sokat. Úgyhogy én már tényleg nem tudom, hogy mit próbálhatnék még ki, mert nagyon rossz hogy körülöttem minden lány 50-52 kg max, és amellett hogy tudom magamtól is hogy kövér vagyok, így még rosszabb.

Ha valaki esetleg tudna nekem bármi hatásos technikát mondani, vagy igazából bármit, ami segíthet segíthetne rajtam, azt nagyon megköszönném.



2023. jan. 24. 17:43
 1/5 anonim ***** válasza:
68%
Szia! Iratkozzàl be egy Fitniss Klubba ahovà rendszeresen eljàrhatsz sportolni! Nagyon jò a futòpad, rôvid idô alatt sok kaloriàt vesz igénybe! Kerûld az édességeket. Köretnek salàtàt egyél krumpli helyett.
2023. jan. 24. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A fogyás titkat mindenki tudja. Lefogyni azonban kevesen. Vannak örök szabalyok es örök akadályok. De mindig jönnek uj technikak is. Nekem keveset kellett fogyni de amikor kellett mindig sikerült. Persze alaposan utanajartam. Van olyan hatóanyag ami ki tudja kapcsolni az ehségérzetet. (Rövidebb időre) e mellé vannak még technikák
2023. jan. 25. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
65%

Nem 👏 vagy 👏 kövér 👏

Teljesen normális az alkatod, még azon belül is a vékonyabb kategória tartozol nagy valószínüséggel és szerintem ezt te is tudod. 54 kg-nál nem is nagyon kéne lejjebb menned. Számításba vetted, hogy lehet, hogy azok a lányok pl alacsonyabbak mint te? Vagy nem olyan a csontozatuk, felépítésük? Nem lehet mindenki ugyanolyan és nem is kell. Arról nem is beszélve, hogy 16 évesen még valószínüleg fogsz változni, nyúlhatsz még, alakulhatsz.. nem ajánlom, hogy már most ez határozza meg a mindennapjaidat, az a lényeg, hogy változatosan étkezz és mozogj mellette valamennyit, technikákat stb hagyd el, mert aztán mondjuk nem fogysz olyan könnyen, majd jól felcseszed magad, étkezési zavar is nagyon gyakori, nehéz belöle kilábalni és egyáltalán nem kellemes.

2023. jan. 25. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
2023. jan. 26. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek a választ, még a #4-nek is😅

Kaptam pár tippet amit ki fogok próbálni, szóval tényleg köszönöm a segítséget akár itt, vagy amit privátban is kaptam.


Legyen mindenkinek szép napja :)

2023. jan. 27. 15:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!