Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Tegnapelőtt óta van egy nagy...

Tegnapelőtt óta van egy nagy csomó a nyakamon. Mitől lehet?

Figyelt kérdés

29 éves dohányzó, alkalmanként alkoholt ivó, egészséges férfi vagyok. Sajnos szerdán felfedeztem egy nagy csomót a nyakamon.ha jobbra fordítom a nyakam belehasit a fájdalom

Szúró, hasító a fájdalmam. Mára ahogy eszek félrenyelek, nehezen tudok nyelni és belevág a fájdalom. Amikor iszok az is fájdalmas.


Képek itt, pirossal megjelöltem ahol fáj.


[link]

[link]


Mit tudok tenni? Eddig nem foglalkoztam vele de mivel ma félrenyelek és a fájdalomtól lüktet így egyre jobban aggódok.

Mi lehet ez? Mi van a nyak oldalán ami fájhat?

Nem aludtam el, nem volt hirtelen mozdulat.



2023. jan. 26. 20:47
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Laikusként kérdezem: esetleg nyirokcsomó?
2023. jan. 26. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
A házi orvos többet tudna mondani róla .
2023. jan. 26. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem tudom.
2023. jan. 26. 20:58
 4/7 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Menj el háziorvoshoz, ő majd elküld vérvételre meg szerintem pajzsmirigy uh-ra. Ha túl sokat kellene várni, mire kaosz időpontot, (szinte biztos), akkor menj inkább magánrendelésre. Ne halogasd a kivizsgálást.
2023. jan. 26. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Igen, talán megduzzadt nyirokcsomó (nekem már volt ilyen), valami fertőzés ellen küzdhet a szervezeted. Nem kell pánikolni, de menj el orvoshoz.
2023. jan. 26. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Koszonom szépen a válaszokat! Megnyugodtam, lehet hogy csak nyirokcsomo.


Várok jövő hét közepéig, ha addig se múlik el lehetséges hogy felkeresem a háziorvosi.

2023. jan. 26. 21:51
 7/7 anonim ***** válasza:
Mivel hideg van te meg ahogy láttam olyan kapucnis pulóverben vagy amiből kilátszik a nyakad simán megfázhatott és ez is lehet az egyik oka
2023. jan. 27. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!