Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi ez az érzés? Mintha hirtele...

Mi ez az érzés? Mintha hirtelen belassulna a világ? Ijesztő érzés. Volt hasonló neked?

Figyelt kérdés

Egyik pillanatról a másikra lép fel a semmiből kb havonta egyszer és pár percig tart. Néha pont alvás előtt. Mintha belassulna az egész világ. A mozgás is lassabbnak tűnik a hangok is és mintha az ágy mozogna alattad. És fura de néha rendesen bizsergető érzés is társul hozzá lent (férfi vagyok) de ez nem mindig jön elő. Egyszerűen próbáltam utána keresni de semmit nem találtam. Nem fogyasztok se alkoholt se drogot semmi. Ez mi? Teljesen megkattantam? Volt valakinek hasonló? Tényleg olyan mintha hirtelen belassulna az egész világ és csak így nézel ki a fejedből és a hangok is lassabbnak tűnnek.


Bármi ilyen jelenséget ami eszetekbe jut letudjátok írni? Nagyon rá akarok találni.


2023. jan. 26. 21:40
 1/4 Hurtu ***** válasza:
74%
Habpatron szívás okoz ilyet, de attól nem áll a pöcs. Indulj el ezen a nyomon. Vagy menj el hipnoterapeutához. Lehet, hogy előző életedben répázás közben agyvérzést kaptál.
2023. jan. 26. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
86%

Jobb esetben csak arról van szó, hogy egy időre elmélyül, részletesebbé válik az érzékelésed. Olyankor szokott előfordulni, amikor valaki veszélyes helyzetbe kerül, később úgy fog rá emlékezni, mintha lassított felvételen vett volna részt az eseményekben. Nincs különösebb jelentősége.

Rosszabb esetben leesik vagy felszalad a vérnyomásod vagy a vércukrod. Ha vérnyomás, azt lehet mérni, de mivel nem ájulsz el és magától elmúlik, nem igazán fontos. A vércukoresés érdekesebb probléma, esetleg éhesen mentél aludni. Ha egyéb bajod nincsen, ne foglalkozz vele sokat.

2023. jan. 26. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Amit a 2. ir, nalam akkor volt, amikor egy auto leszoritott minket a korforgalomban. Minden lelassult, olyan volt, mintha ködben ülnenk es 1 perc kb. fêl oranak tunt. Vegul nem lett baleset, a ferjem ki tudta vedeni. A masik autos meg akart elozni, keson vette eszre, merre akar menni.
2023. jan. 26. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Nekem volt egy párszor az évek során. Valóban ijesztő.

Nem tudom mi a jelenségnek a neve.

Szó szerint, mintha minden belassulna.

A hangok is, minden.

2023. jan. 27. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!