Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Az mitől van, hogy olyan...

Az mitől van, hogy olyan szagokat, illatokat érzek, amik nyilvánvalóan nincsenek ott?

Figyelt kérdés

Pl. csoki illat, acetonszag, kakaszag (viccektől kíméljetek meg légyszi)

Van érzelmi vonatkozása is, tehát rossz dolgokhoz rossz szag, jó dolgokhoz jó illat. Ez kb. 1-2 hónapja van.


2023. jan. 31. 18:51
 1/5 anonim ***** válasza:
Lehet valami ritka neurológiai betegség, post covid, gyógyszer mellékhatás, döglött egér a szekrény mögött, stb.
2023. jan. 31. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nemrég voltam covidos.
2023. jan. 31. 19:36
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Covid után sokaknak van ilyen, van akinek teljesen elmegy a szaglása, és van aki rossz szagokat, ízeket érez. Fiam hónapokig borzalmas szagokat érzett, de ez szerencsére elmúlt, viszont némely ételt még mindig nem tud megenni, olyan rossz íze van.
2023. febr. 1. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Én is állandóan rossz kellemetlen szagokat érzek a co*#vid fertőzés óta. De olvastam is már másnál is okozott ilyet, még fél évvel a fertőzés után is :(

Nálam egyértelműen a fertőzést követően jött elő ez a tünet.

2023. febr. 1. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem a Covid után megváltoztak vagy felerősödtek az illatok pl mikor vissza jött a szaglásom rendesen meglepődtem ,hogy milyen távolról érzem a felakasztott szalonnát. Szóval ez végül is bizonyos szemszögből hasznos mert így hamarabb megérzem a mérgező anyagokat vagy gázokat.
2023. júl. 16. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!