Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Délutáni alvásról való leszoká...

Délutáni alvásról való leszokás? bővebben lent.

Figyelt kérdés

Azt szeretném kérdezni, hogy hogyan szokhatnék le a délutáni/napközbeni alvásról?

max 2 napig megy, de ha nem alszok napközben, másnap gyenge, használhatatlan vagyok.

hogyan tudnék erről leszokni? Kávé nélkül.



#Alvási,probléma
2023. febr. 1. 17:47
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Hat ez engem is erdekelne. A parom minden delutan alszik egy orat, reggel ebresztöre ebred fel 1/2 9-kor. En reggel 6 orakor ebredek magamtol, delutan soha nem alszom. Ö napi 10 orat alszik összesen, en 7 orat. Engem rettenetesen idegesit, hogy allandoan alszik. Talan erröl nem is lehet leszokni, bar ö nem is akar, neki ez igy megfelelö.
2023. febr. 1. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell leszokni, csak az ipari társadalom hozta el azt a természetellenes életritmust, hogy 8 óra munka, 8 óra alvás stb. Akinek olyan a "normális" ritmusa, hogy szüksége van a délutáni alvásra, az ne erőltessen magára mást.
2023. febr. 1. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Hát én szeretnék valahogy erről leszokni valahogyan. :)
2023. febr. 1. 18:54
 4/10 anonim ***** válasza:
74%
Én akkor alszom ha álmos vagyok, a többi nem érdekel.
2023. febr. 1. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
74%
Ha jól esik akkor miért ne?!
2023. febr. 2. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Mert sok időt elrabol a délutánomból. :(
2023. febr. 2. 17:43
 7/10 anonim ***** válasza:
Igy van, sok idöt elrabol. Probalj meg delutani alvasod idejeben programokat szervezni, pl. setalni, edzöterembe menni, bevasarolni menni, stb. Akkor nem marad idöd alvasra. De ezt minden nap csinald.
2023. febr. 3. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
tudatalatti programozás
2023. febr. 15. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 NTBS ***** válasza:
Este feküdj hamarabb. Többet alszol, de nem délután.
2023. febr. 16. 05:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
De akkor este csak szaggatottan alszok, és pl ha 22-kor lefeküdnék, kb hajnal 2 kor már úgy fel kelnék, hogy nem tudnék vissza aludni.
2023. febr. 16. 19:29

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!