Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hi. Végbélpolipom van,2 évvel...

Hi. Végbélpolipom van,2 évvel ezelőtt derült ki vizsgálat alapján. A doki azt mondta jóindulatú,azzal születtem állítólag..azt mondta nem kell és nem is szabad eltávolítani mert pont ott van ahol ha eltávolítaná pont egy idegszállat sértene meg?!

Figyelt kérdés
Úgy mondta hogy még a székletet se tudnám akor tartani. Akor irt nekem gyógyszert mert be volt gyulladva is,azóta nem nagyon van tünetem…de tartok attól ha nem járok vizsgálatra vagy valami akor rosszindulatuvá vállik,vagy muszáj lenne eltávolítani csak ő mondta hogy nem…nem tudom mit tegyek. Tényleg valakinél nem szükséges eltávolítani??

2023. febr. 4. 19:25
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
19/L
2023. febr. 4. 19:25
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

a) megműtteted és pelenkás leszel. Még mindig kaphatsz mellrákot.

b) nem műtteted meg, csak simán vigyázol magadra. Semmi anál, figyelsz a rostbeviteledre és a székletedre. Ha vért találsz benne, haladéktalanul felkeresed az orvosod. Így talán férjhez is mehetsz és szülhetsz egypár gyereket, mielőtt pelenkás leszel.

2023. febr. 4. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
#2 ezt értem,csak mindenfele azt irja hogy muszáj kivenni,és félek ha én így hagyom akor kevesebbet fogok élni stb. vagy valami történik majd.
2023. febr. 4. 19:39
 4/13 A kérdező kommentje:
Amugy biopsziát nem tudom ha csináltak,a tükrözésen kivül.
2023. febr. 4. 19:40
 5/13 A kérdező kommentje:
És muszáj e járjak vizsgálatra
2023. febr. 4. 19:41
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Kérdezd meg a kezelőorvosodat vagy a háziorvosodat. Ha nagyon szorongsz ettől, talán egy pszichológus sem ártana. Az orvos mérlegeli a várható előnyöket és kockázatokat, nyilván komplexebben látja az egészet, mint néhány ismeretterjesztő cikk a neten, nyugodtan bízz a döntésében.
2023. febr. 4. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
77%
Menj el másik orvoshoz is. Több szem többet lát.
2023. febr. 4. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
#7 voltam máshoz is,az meg félre is diagnosztizált,azt mondta aranyér,állitólag ez nagyon jó akihez utóljára voltam.
2023. febr. 4. 20:17
 9/13 anonim ***** válasza:
55%
Nem akihez, hanem akinél.
2023. febr. 4. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
55%
Menj el egy harmadikhoz akkor. De, ha valakinek volt polipja akkor rendszeres kontroll kell.
2023. febr. 4. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!