Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ketamintól tud aludni az ember?

Ketamintól tud aludni az ember?

Figyelt kérdés
jó kólával is elvileg.nem úgy mint a speedel.Mi a helyzet a ketaminnal?

#ketamin drog
2023. febr. 5. 21:45
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Szia! A Ketamin jelentôs fájdalomcsillapitó hatással biró általános èrzèstelenitôszer. A rövid ès hosszú hatások közè tartozik a megemelkedett pulzus ès vèrnyomás.
2023. febr. 5. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
magyarán?
2023. febr. 5. 22:51
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Aludni akkor tudsz mikor lejössz róla. Addig is tök jól lehet feküdni, lazulni - de amíg a hatás tart addig elaludni nem igen lehet.


A kombó kólával kib... veszélyes. Úgy fog verni a szíved mintha belőtted volna magad. Ráadásul ha sok a kóla az lehoz róla, ha kevés akkor meg tökmind1.


Szerintem pont hogy spurival jobb kombinálni. De persze ez lehet emberfüggő. Minden esetre szerintem mindegyik érzés tisztán adja jól. Ketaminnal érdemes becélozni a k-lyukat (az ilyen 200 mg körül van) tehát egyszerre felszívni egy utcát. Csak fel kell készülni hogy hogy utána kb felállni sem lehet :D

2023. febr. 6. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
kristály bogyó speed kombóról kéne normálisabbra váltanom😂
2023. febr. 6. 13:29
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha jó a bogyó vagy a kristály a jó akk már ezeket se éri meg kombinálni. De mondok egy nagyon jót. A kristályra vagy a bogyóra szívd fel az ílonkát, de az olyan meglétet tud csinálni hogy sokan megijednek. Mégis ha a határok feszegetése a cél akkor ennél jobbat nem tudok. Csak akkor vágd rá majd a ketát amikor már jön rendesen a bogyó vagy a kristály. Ez a lényege amúgy hogy ilyen szállós drog legyen. Azután a ketamin és sokszorosan összeadódnak az erők :D
2023. febr. 6. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Szóval én próbáltam a ketamint kólával, és spurival is, és 4-mec el is. Mesze 4-meccel volt a legdurvább, ami egyféle mefedron szerű katinon. Azzzal jobb volt mint a 25 ezres kólával ;)
2023. febr. 6. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Vagyis a kólánál az volt hogy vagy az egyik vagy a másikat éreztem. Amikor a kólán voltam be voltam pörögve, de ha túl sok íí-t szívtam rá akkor meg átváltott ketás módba. És így. Vagy az egyik - vagy a másik volt a domináns.


A szállós kristállyal viszont összeadódott. Olyan meglétet csinált amit elképzelni is nehéz.

2023. febr. 6. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

régi kata legjobb volt

nekem a lényeg az lett volna lenne hogy egy hétköznapi élet fenntartásához mivel lassan mar nem tudom váltanivalami lájtosabbra ezek a heti 4nap ébrenlétek kezdek kioregedni😂

2023. febr. 6. 15:36
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Hát így ez alapján csak az ketamint nyomasd. Azzal el-lazulgatsz, meg is vagy, aztán elmúlik és éjjel tudsz aludni. Viszont manapság felment az ára rendesen. A ketamin egészségesebb is csak arra nem ajánlott alkoholt inni.
2023. febr. 6. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Amúgy a nagyon régi sárga mef volt a jó. Azután jött be a hópehelyszerű 4-mec (amiről írtam).

Amúgy úgy is tudsz aludni hogy pl kólázol aztán a végén rádobsz egy marék rivót vagy fronyát (valamilyen nyugattót).

2023. febr. 6. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!