Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Lehetséges, hogy olyan alkat...

Lehetséges, hogy olyan alkat vagyok akin elfér 50 kiló plusz?

Figyelt kérdés

Tudom, hülyeségnek hangzik. De mindennap sétálok, napi átlag kilométerem 6,5 km és ebbe beletartozik a nyári 35 fok és a téli -5 fok. Nyilván egyikben sem lépek ki a házból, erre való az átlag km, mely egész évre megmutatja az ember lustaságát.


Csokit, illetve cukros élelmiszereket nem fogyasztok, sem üdítőket, rosszul van a gyomrom mindegyiktől.

Egyedül egy kávét szoktam napi szinten fogyasztani 2 cukorral és egy kis tejszínhabbal.

Vacsorára sokszor kicsi kalóriatartalmú étellel drukkolok elő, salátával vagy levessel, esetleg az ebéd kisebb részével vagy gyümölccsel.

A vérképem jó lett, sőt még a koleszterin szintem is alacsony lett kicsit, viszont a problémám annyi hogy 167 cm vagyok és 122 kg. Ami nem megy lejjebb, tulajdonképpen azt sem tudom hogy került rám. Endokrinológia, cukorvizsgálat, inzulin, minden volt már, de semmi sem mutatott rendellenességet.


2023. febr. 8. 00:16
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
51%

Nem abban kérni mérni a fittséget, hogy képes vagy-e X kilométert sétálni. Ez a minimum dolog, 6,5km pedig nem egy nagy durranás.


Nem én leszek az első aki azt mondja, hogy ezt nehezen hiszi el. Állításod szerint alig eszel, nincsen semmi EÜ problémád és nem fogysz... Ez biológiai csoda lenne ha így működne, itt valami ki van színezve...

2023. febr. 8. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
Nem abban kéne*...
2023. febr. 8. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim válasza:
100%
Kizárt dolog. Ez már a súlyosan elhízott kategória... A leírtak viszont nem ezt magyarázzák, szóval úgy érzem, hogy itt valami el van ferdítve...
2023. febr. 8. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
Mennyi kenyeret, meg hasonlókat eszel?
2023. febr. 8. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
Ilyen nincs, kórosan elhízott vagy, keress fel másik orvost, az egészséged érdekében.
2023. febr. 8. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
Az iszonyat kover en 190cm vagyoo es 120kg es lazok magamon minimalis felesleget, de hat te... Ha orvosilag semmi nem indokolja akkor csak siman lusta vagy es nem mozogsz elegetes tul sok kaloriat viszel be. Szamitsd ki a napi kaloria limitedet, es annak a felet vidd be. Es kezdj el edzeni v kardiozni v barmi sport mozgas ami megporget. (kerekpar, futas, uszas stb stb). Es ezek utan figyni fogsz legyen barmi.
2023. febr. 8. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
Nem elég a séta. Sokkal jobban el kellene fáradnod ahhoz, hogy fogyj. Az étkezésen is változtatnék, de először is kivizsgáltatnám magam. Lehet pajzsmirigy probléma okozta a hízást, én utánajárnék.
2023. febr. 8. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
Pajzsmirigy ultrahangra menjél, előző voltam.
2023. febr. 8. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim válasza:
0%
Keto diéta!! 1000 kaloria per nap max! Heti 1x 24 óra böjt! Semmi kenyer és peksuti! Semmi cukor a kávéba vagy tejszinhab! 4 liter víz naponta! Sok vitamin és fehérje! Szénhidrát nuku! 111 kg voltam esnost vagyok 90. És 60 a cél.
2023. febr. 8. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
65%
A 9esre ne hallgass, óriási hülyeségeket hordott össze.
2023. febr. 8. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!