Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi az istentől vagyok ennyire...

Mi az istentől vagyok ennyire fáradt?

Figyelt kérdés

Lefekszek 10-11kor, felekelek fél 6kor, megyek suliba, és általában 2 körül végzek, 3kor már lefekszek aludni és 6ig alszom.

Ez kb minden délután. Suliba is használhatatlan vagyok..

Vashiányom van, de szedek vasat.

Tavaly sokkal jobban bírtam a koránkelést meg úgy mindent :S


15/L


2010. okt. 4. 18:32
 1/9 anonim ***** válasza:
Én is ilyen vagyok fáradt, fárdt, és fáradt. Csak kolbászolok, fülem-farkam csünk-lóg. Én is vashiányos vagyok. De a vasraktárak csak később tőltődnek fel,és utánna osztják az észt, vagyis van hatása. JObbulást!
2010. okt. 4. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Már február óta szedek vasat, akkor volt 1,5 körül a vasam..

Azóta 6 valamennyi lett, de elvileg akkor kellett volna ilyennek lennem, de már 2 hete ennyire mosott szar vagyok, nagyon rossz..

Felkeltem most 6kor, 10 percig nem voltam fáradt, most mindjárt összeesek.. :S

2010. okt. 4. 19:04
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem 6 és fél órát kellene éjjel aludni sorozatban, meg nem délután, az főleg leüt.
2010. okt. 4. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Csoda hogy elalszok 10-11 körül, sokáig tart elaludnom.. Hiába vagyok hulla.
2010. okt. 4. 20:33
 5/9 anonim ***** válasza:

Én se tudnék elaludni 2 perc alatt, ha előtte délután lenyomnék extra 3 órát...

Inkább menj ki a levegőre, sportolj stb.

2010. okt. 4. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
A sportolás jó, esetleg az állóképességedet kellene erősíteni. A délutáni alvás csak megzavarja a bioritmusod, folyamatosan kellene róla leszoknod. Esetleg dokihoz kell fordulni.
2010. okt. 4. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

b@sszus de sose tudok elaludni akkor se, ha délután nem alszok és már összeesek a fáradtságtól.

Miért kell mindenbe belekötni ..

2010. okt. 5. 05:52
 8/9 anonim ***** válasza:
És ezt mi honnan tudtuk volna, ha most írod le először?
2010. okt. 5. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Én is ugyanigy voltam. :D Igazábol nekem a környezetváltás hozta meg a dolgokat. Azóta el tudok aludni normálisan. Jó, későn fekszem mert sokáig gépezek meg fürdök meg etc(11körül) és korán is kelek (fél 5-5)... De ki tudom magam aludni már, és nem tart el akár órákig mig elalszom.

Az volt a gáz, hogy túlsokat járt az agyam még este is kattogtam folyamatosan. :/ Szóval nekem ilyen belső izé volt. :/

2010. okt. 6. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!