Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit szedjek, hogy ne legyek...

Mit szedjek, hogy ne legyek ilyen fáradt? (böv)

Figyelt kérdés

Reggel nehezen felkelek... elmegyek fősuliba, hazajövök és legszívesebben már aludnék is... míg a többiek suli után mennek kocsmázni, bulizni ide-oda, míg én csak arra tudok gondolni, hogy hazaérjek pihenni... a hétvége pedig a legjobb, amikor egyész nap alhatok. Ha tanulni is kéne, nem tudom mi lenne velem. De ez szerintem nem jó dolog, hétvégén is mindenki partizik, bulizik...


F


2011. szept. 22. 20:16
 1/3 anonim ***** válasza:

:D :D melyik fősuli, melyik kar ?:D

Amúgy pont ez a baj, hogy túlalszod magad, max 9 órát aludj ennyi idősen. Ha többet alszok, mondjuk 10-11 órát, akkor utána egész nap marha fáradt vagyok, és tökéletesen használhatatlan... Én is egyetemista vagyok, de nálunk mondjuk tanulni is kell :D

2011. szept. 22. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

:D hát itt még nem kell remélem ez nem is fog áltozni.


de igazából csak hétvégén alszom sokat, hétköznap kb éjfél-1 körül fekszem és reggel 6 körül kelek.

Végülis lehet, hogy ez a baj h keveset alszom, dehát a csoporttársaim akik meg buliznak, nemhiszem előbb fekszenek le... én is úgy buliznék pedig velük, denem bírom :P :D

2011. szept. 22. 21:37
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha öt órát alkozz ne csodálkozz, hogy fáradt vagy :D, és azon se, hogy ezt hétvégén hozod be :D
2011. szept. 22. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!