Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Sérülés nélkül mitől fájhat a...

Sérülés nélkül mitől fájhat a bokám?

Figyelt kérdés

Tegnap elővettem egy régi magassarkú csizmámat. Egészen délutánig nem is volt semmi gond, amikor sétálás közben elkezdett egyre jobban fájni a bokám (pontosabban csak bal oldalt). De már tényleg alig bírtam járni úgy fájt.

Most másnapra azt hittem jobb lesz, vizes ruháztam este és flector krémmel kentem, de most reggelre is fáj lábra állni. Talán annyira nem fáj, mint tegnap, de sántítok.

A magassarkú miatt történt valami? Nagyon régen vettem már fel, szerintem nem voltam hozzá szokva és sokat sétáltam. Telefonáltam dokinak is, hamarosan visszahívnak.

Nem léptem felre, nem hajlott be a lábfejem, nincs felduzzadva. Valakinek volt már ilyet? Mit tanácsoltok?

Jól jönne a tipp mert holnap repülök:(


2023. febr. 10. 10:10
 1/2 anonim ***** válasza:

Magassarkú csizmában nem járok, mivel hagyományos férfi vagyok.:) De sokat fájt a bokám. Húzódás, feszülés, túlterhelés, el van szokva tőle a lábad.

Gyors módszer csak az erős fájdalomcsillapító + kényelmes cipő. Amúgy pihentetés, borogatás, gyulladás csökkentő krémek, masszírozás.

Hosszú távon, edzés, tornáztatás, és fokozatosan hozzászoktatni extrém terhelésekhez.

2023. febr. 10. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha csak az egyik láb, akkor mégiscsak lehet ott valami probléma, amit a cipő előhozott. Ha a cipő lenne az ok kizárólag, mindkét lábnál éreznéd. Menj el dokihoz, nézzék meg inkább.
2023. febr. 10. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!