Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Medence törésből teljesen fel...

Medence törésből teljesen fel lehet épülni mindenféle maradandó sérülés (fájdalom) nélkül? Ha igen mennyi idő kb a TELJES gyógyulásig?

Figyelt kérdés
2010. júl. 9. 22:29
 1/5 anonim ***** válasza:
Attól függ, milyen típusú medencetörés (nem mindegy, hogy egy peremtörtésről, vagy egy instabil medencetörésről van szó), milyen társsérülésekkel járt, mennyi idős vagy, milyen az általános állapotod stb. Egyébként erre a kérdésre a kezelőorvosod tudná a legpontosabb választ adni.
2010. júl. 9. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

nem nekem, hanem volt egy lány aki eltűnt alovas edzésekről és 1 évig nem jelent meg és aztmondta medencetörése volt, de nem kellett műteni de teljesen felépült csak 1 év kellet hozzá

és atöbbiek meg nem nagyon hiszik ezt el(hogy miért nem szavahihető azt nem firtatom és h miért állt vna ez ahazugság érdekében)

2010. júl. 9. 22:46
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha hazudik, lehet, hogy oka van rá. Mondjuk valami olyan családi dolog, ami nem tartozik rátok. Ne foglalkozzatok vele, tapintat is van a világon. De az is lehet, hogy igazat mond. Nem kell nektek ebben bíráskodnotok, csak segítsétek visszailleszkedni, talán éppen arra van a legnagyobb szüksége.
2010. júl. 10. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

nem ez volt a kérdés

én nem is bántom, távol álljon tőlem

csak tudni akartam h lehet-e, mert én hiszek am. neki de ha nem is igaz sem érdekel amúgy...de akkor bizton állithatnám a többieknek hogy ez lehetséges, hogy tényleg felépült

2010. júl. 10. 01:05
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem lehetséges. Medencét nem nagyon lehet gipszelni, és ha műtét sem volt, akkor lehet, hogy nagyon sokat kellett egy helyben feküdnie. Ezalatt elsorvadtak az izmai, plusz megsérültek, megváltoztak dolgok, és emiatt esetleg újra kellett tanulnia járni. Simán rámehet egy év!
2010. júl. 10. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!