Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » ???? Szombat este felvettem a...

Amber2.0 kérdése:

???? Szombat este felvettem a fülesemet a 4 napos dupla helix piercingemre, tudom nem szabadott volna de már nem fájt és úgy gondoltam hogy mi lehet belőle. Mikor elkezdett fájni levettem, másnap reggelre és még most is felvan dagadva. Nagyon fáj ha

Figyelt kérdés
elkezdek mozogni, és elkezd lüktetni is egyben. Ha nyugalmi helyzetben vagyok akkor nem fáj. Ha megfordítom a fejem, vagy lehajolok, egyből elkezd lüktetni és fájni azon a részen. Mi lehet ez? És hogyan tudnám enyhíteni.

2023. febr. 13. 07:23
 1/2 anonim válasza:
100%

Folytasd a fertőtlenítést alkohollal, sós oldattal. Nem tudom hogy néz ki, stb. Valószínűleg begyulladt.

Zacskóba jég, vagy hideg víz, borogasd egy kicsit az én industrialomnál az használt és hasonló érzésem volt mint most neked.

Ha holnap/holnap után is így néz ki és így fáj akkor menj vissza a piercerhez, lehet ki kell venni

2023. febr. 13. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
#1 Nem tudom látni fogod e, de azért írok. Ma borogattam hideg vízzel, jobb érzés volt, de miután levettem elkezdett nagyon fájni. Most is ugyan úgy van, ha mozgok fáj stb. A barátaim ma azt is mondták hogy piros/lila színű körülötte. Talán a dagadás enyhült.
2023. febr. 13. 21:12

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!