Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hol tehetek panaszt ha a...

Hol tehetek panaszt ha a gyermekorvosi aszisztens nem írja fel a gyógyszert?

Figyelt kérdés

A kislányom iskolás, és hétfőn bejelentettem hogy beteg, és köhög,egy szokásos köhögésre való szirupot szokott szedni, kértem hogy legyen szives ki írni,mert már nagyon kevés van benne,ami itthon van,erre az volt a válasz lehet vény nélkül venni,na most azt mindenki tudja hogy az drágább,és mai vilagban még 500Ft- is 500Ft.. és fogta rám csapta a telefont..

Már nem az első eset mostanában,és már előre félek,ha a gyermekem megint beteg lesz. A betegjogi képviselőt mellőzzük..


2023. febr. 13. 21:44
 1/8 anonim ***** válasza:

"Ha az Istenke báránykát ad, oda legelőt is ad"


"A gyerek nem pénzkérdés"

2023. febr. 13. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Bocsi kijagytam,a tiszteletet mindig megadom neki,még ha ő bunkó is velem...

Kicsit dühítő hogy mibelőlünk élnek,és ők bunkón is viselkednek..

2023. febr. 13. 21:51
 3/8 A kérdező kommentje:
Akkor minek recept írás?? Neki az a feladata! Mkst akkor ha ő eljön egy étterembe és én vagyok a felszolgáló,mondhatnám neki,NA KÉSZ A KAJA KIHOZHATOD MAGADNAK IS!!
2023. febr. 13. 21:53
 4/8 anonim ***** válasza:
79%

Gyanítom ez recept nélkül is kiadható,és még az ára is ugyan annyi.

Magyarul nem recept köteles kategória .

2023. febr. 13. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
73%
Ha a gyermekorvosi asszisztenssel problémád van, pl. a gyermekorvossal is megbeszélheted. Ha a gyermekorvos fel akarja írni a gyógyszert, akkor megteszi. Ha nem, akkor megveheted teljes áron. Az asszisztenst nem te alkalmazod és emiatt nem te mondod meg, hogy mi a dolga. A vendéglőben sem működik az, hogy a vendég ma csak fele annyit akar fizetni a teljes adag kajáért.
2023. febr. 13. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Az asszisztens orvosi utasítás nélkül SEMMIT nem írhat fel, egy random bemondásra ugyanis nem orvos!


Te meg tök felesleges hőbörgés helyett bemehetsz a gyógyszertárba, ha nem vényköteles, és megveheted.


De akár elviheted a gyereket orvoshoz, és majd ő vizsgálat UTÁN felírja a gyógyszert.


A hozzád hasonló nettó idióták miatt örülök, hogy végre nem dolgozok az eü-ben.

2023. febr. 14. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Az utolsó válaszolónak...

Az ugye tudod hogy a fizetésedet az emberek adójából kaptad...

És én szerintem ha én megadom a tiszteletet akár kinek,akár orvos akár civil ember ugyan úgy vissza jár.. Ez a Magyar ember bravo.. adjunk lovat a bunkó paraszt alá!! Nehogy már olcsón vegyük meg azt a gyógyszert ugye! "Ha szültél gyereket akkor vedd meg a legdrágábban"

2023. ápr. 11. 08:16
 8/8 A kérdező kommentje:
Ha valami receptre olcsóbban ki adható akkor miért nem írhatja ki??? Azért mert valaki beteg mert lenni, ezért méregdrágán vegye meg a gyógyszert??? Bravó szép gondolkodás... Na vegye meg akinek tellik rá!!!
2023. ápr. 11. 08:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!