Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Kellene izgulni ezek miatt a...

Kellene izgulni ezek miatt a veseciszták miatt?

Figyelt kérdés
44 éves voltam novemberben. Az egyik vesémben kettő a másikban egy darab 4-5mm-es cisztát láttak egy hónapja. Úgy emlékszem tavaly májusban egy volt csak összesen. Tudom, hogy ezek csak aprók, de azért nem tetszik, hogy lettek. Ami furcsa, hogy az EGFR-em 79-es lett, ami nálam elég jó, volt már 70 alatt is az elmúlt néhány évben. Szedek 2,5 mg bizoprololt kb. 30 éve, Tecfiderát SM miatt, illetve és 50 mg szertralint. Bár ez utóbbit tavaly nyár és idén január között nem szedtem. Ezen kívül még D vitamint és 200 mg Citrocalciumot. Annyit sajnos nem iszom mint amennyi a javasol mennyíség.
2023. febr. 16. 16:33
 1/3 anonim ***** válasza:
Ûdvözöllek! A veseciszta a vese àllomànyàban elôfordulò, folyadékkal telt hòlyag. Az egyszerû ciszta àltalàban nem okoz tûnetet. Veseciszta esetén a mezei zsurlò teàt kell inni kb 6 hònapig, lehetôleg reggel, éhgyomorra fogyasztva. Kivûlrôl pedig a leszûrt fûvet éjszakàra dunszkötésben az érintett terûletre kell tenni.
2023. febr. 16. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nyugodj meg, semmi jelentősége nincs ezeknek a cisztáknak. Semmilyen kezelést, követést nem igényelnek.
2023. febr. 16. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Üdvözöllek Sherry, sokat olvastam ám már róluk.
2023. febr. 16. 18:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!