Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Stressz miatt elég érdekes...

Stressz miatt elég érdekes tüneteket produkálok. Miért pont a vállam, a mellkasom és a felkarom?

Figyelt kérdés
Napjában legalább 2-3 alkalommal úgy elkezd fájni a mellkasom, a vállam és a felkarom, mintha szó szerint le akarna szakadni. Ha éjszaka jön ez az érzés, akkor nem tudok megmaradni a hátamon, mert olyan mintha a mellkasomban szét akarnának szakadni az izmok. Stresszre gyanakszom, mert mindig azután jelentkezik, hogy jól felidegesítettem magam. De miért pont ezeken a területeken és mit csináljak vele? Izomlazítót és jégzselét már kentem rá, de ezek csak hűsítenek. Miután elmúlik a hatásuk visszatér a fájdalom.

2023. febr. 22. 14:46
 1/6 anonim ***** válasza:
Egyszerűbb ha inkább a stresszt próbálod kezelni és akkor nem lesznek ilyen panaszok. Testi tüneteket kezelni nincs értelme ha a lelki dolgok folyamatosak és nem megoldottak.
2023. febr. 22. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igen, tudom, hogy azt kellene, de azt nem tudom megoldani.
2023. febr. 22. 14:54
 3/6 anonim ***** válasza:
Meg lehet, mégha nem is egyszerű. Muszáj lesz mert ezek a testi tünetek csak rosszabbodni fognak. Bármilyen segítséget kérj, beszélj valakinek a gondjaidról, vagy találj egy hobbit amivel kikapcsolódsz, ha gyógyszerellenes vagy, valami gyógynövényes akármit kipróbálhatsz, és a testi tünetek is csökkenni fognak.
2023. febr. 22. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Ezeket mindet próbáltam már, de se megértő fülekre nem találtam, se gondolatokat kikapcsoló hobbit. Idővel csak túl leszek rajta.
2023. febr. 22. 14:59
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha egy nehezebb időszakon mész át, annak egyszer valóban vége lesz. Ez már okot adhat a reményre és hogy jobb lesz. Próbálj tovább hátha lesz aki meghallgat akivel tudsz beszélgetni ne add fel, még az utazás kirándulás is jó, vagy valami program, kimozdulni,kapcsolatokat kiépíteni,soszor magától jön ha nyitott rá az ember.
2023. febr. 22. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Igyekszem. Köszönöm.
2023. febr. 22. 15:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!