Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ha javítok a tartásomon,...

Ha javítok a tartásomon, tényleg nőhetek? Mennyi idő felvenni egy teljesen egészséges, egyenes tartást ha mondjuk gyógytornász segítségét is igénybe veszem?

Figyelt kérdés

[link]


Nekem pont olyan a tartásom mint a videó első 20 másodpercben a 2 példának…


A 2 példa 3 centit nőtt a helyes tartás kifejlesztésével, az indexképen pedig az szerepel hogy a videó készítője 5'9 láb volt, majd a helyes testtartás elsajátítása után 5'11 lett… Ami 5.1 centi növekedést jelent. Természetesen ezek fiktív példák, ezt tudom, de érdekelne hogy tényleg elérhető e ez a növekedés, ha pont ilyen típusú a tartásom, a hátamat és a nyakamat is illetően (nem is tudom teljesen kihúzni magam, hogy tökéletesen szép és egyenes legyen a hátam/nyakam)…



Elsősorban az esztétikusabb testtartás elérése lenne a célom, de nagyon örülnék hogyha ezzel nőhetnék is.


Most tenisz cipőben ilyen gyógyszertári mérő szerint 174 cm vagyok, vagyis ténylegesen, cipő nélkül ilyen 172 cm lehetek… Ha elérhetnék egy 2-3 centis növekedést az már nekem egy hihetetlen csodálatos eredmény lenne. Szerintem meg is szűnne az ezzel kapcsolatos komplexusom…



2023. febr. 26. 18:10
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Nem nősz, csak magasabb leszel maximum.
2023. márc. 19. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!