Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit gondoltok, lehetséges...

Mit gondoltok, lehetséges ilyen? (plasztikai műtétek)

Figyelt kérdés

Az a gondom, hogy szeretnék picit alacsonyabb lenni... 5 cm már nagyon jo lenne, de az ideális magasságcsökkenés 8-10 cm lenne nekem.

Néha elgondolkozom, hogy a mai világban már annyi mindent meg tudnak oldani, pl hegyes fül, végleges szőrtelenítés, nagyobb mellek, zsírleszívás... Magasságcsökkentés vajon van-e szerintetek??? Egyáltalán kivitelezhető lehetne-e? Csontozatot tekintve nem hiszem, de kíváncsi vagyok a véleményetekre.


2010. okt. 5. 21:21
 1/10 anonim ***** válasza:
Hány centi vagy?
2010. okt. 5. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
ez jó kérdés. Azt tudom, hogy magasság növelés van, el törik a csontot és csavarokat vagy miket tesznek közé. ilyen alapon magasság csökkentés sztem nincs, mert hát elvenni a csontból...:S nem hinném
2010. okt. 5. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Természetesen kivitelezhető egy ilyen műtét, de nem hiszem, hogy vitális indikáció nélkül, csak esztétikai okokból bárki elvégezné.
2010. okt. 5. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Adj nekem 5 cm-t. Én csak 160 cm vagyok. :)

Barátkozz meg a gondolattal, hogy ekkorára nőttél. Ne akarj alacsonyabb lenni.

2010. okt. 5. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Utolsónak: Kénytelen vagyok megbarátkozni a gondolattal, mivel se pénzem, se merszem nincs megcsináltatni. Nem azt kértem, hogy beszéljetek le róla, hanem hogy mit gondoltok, létezhet-e ilyen.

Köszönöm a válaszokat a többieknek, várok még :)

Fordított eset? Csavarok a lábba? Az hogyan...? Erről sem hallottam még.

2010. okt. 5. 21:48
 6/10 anonim ***** válasza:

második vagyok: igen csavarok


szó szerint ketté törik a csontokat, és közéjük csavarokat helyeznek be, kinek mekkorát.

De ezt a Kínaiak vagy Japánok csinálják, és persze örök áron.

Elég brutális:S

2010. okt. 5. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Kérdező: Hadititok, hogy milyen magas vagy?

Utolsó: azért nem egészen így működik a dolog :) Z-oszteotómiának hívják ezt a "magasító" műtétet. Nem eltörik a csontot, hanem Z alakban befűrészelik és egyszerűen széthúzzák egymástól a darabokat a megfelelő mértékben és ott összecsavarozzák, esetleg dróttal is rögzítik. Egy ülésben - úgy tudom - 5 cm-nél többet nem lehet.

2010. okt. 5. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
tehát magyarul eltörik;) mind1, hogy fűrésszel vagy mivel, törik a csont
2010. okt. 5. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

De komoly :o nem tudtam, hogy van ilyen.

Amugy nem vagyok túl magas, 170 cm vagyok. :) Elégedett vagyok a magasságommal :))) Még éppen belefér a magassarkú, de néha óriásnak tűnök a mai kis csajok közt.

A kedvesem egyébként 3cm-rel kisebb, mint én, és gyakran filózunk ilyen dolgokon. Csak ezért érdekelt, vajon kivitelezhető-e egy ilyen jellegű dolog a mai világban, és hogyan sikerülhet... :)))

Nem bánnám, ha lenne, ingyen is meggondolnám a dolgot legalább 1000x... :)))))))

2010. okt. 5. 22:19
 10/10 anonim ***** válasza:

"tehát magyarul eltörik;) mind1, hogy fűrésszel vagy mivel, törik a csont"


Írhatok bármit, te akkor is azt érted ki, amit akarsz :)

Tehát magyarul elfűrészelik, nem törik. Egészen más egy törés felülete, mint egy fűrészelt, sima felület. NEM törik a csont.

2010. okt. 5. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!