Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hirtelen stresszkor elmegy a...

Hirtelen stresszkor elmegy a látás?

Figyelt kérdés
Mostanában mikor hirtelen stresszhelyzet ér elmegy a látásom. Mostanában egyre többször van erre példa, ma pl vezzetem a kocsit huzattam mint állat alapból magas volt a pulzusom. Egyszercsak beragadt a kuplung azt hittem lerobbant a kocsi mivel nem bírtam váltani. És egyszercsak elkezdett elhomályosodni minden hiába nyitottam nagyra a szemem. Magyarán ha valamire rápánikolok, elmegy a látásom majdnem teljesen, és mégjobban ráparázok emiatt. Valaki valami ötlet hogy mi miatt van ez?

2023. márc. 1. 20:28
 1/5 anonim ***** válasza:
igen hirtelen kortizolszinted megemelkedik ez homályos látáshoz vezet sőt foltokat szü szerint csillagokat is láthatsz és tisztán gondolkodni sem tudsz olyankor
2023. márc. 1. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
vérnyomás megugrása miatt is, hirtelen felmegy és ki tudja mekkora nagy értékre, erek összeszűkülnek stb,stresszreakció, pániktól még inkább, vigyázni kell ezzel
2023. márc. 1. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nekem is van ilyen, a stressz és a szorongás brutális, néha még ritka szélsőséges fizikai tüneteket is tud produkálni.

Nekem gombócérzés szokott amúgy lenni, verejtékezés(sajnos szagos), meg egyszerűen ha van egy szorongásosabb időszakom, a bőröm borzasztó minőségű lesz, az arcom beesik, szemem karikás stb

2023. márc. 1. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Igen, ez normális a múltkor elment a látásom, elütöttem 3 óvodást és a bíróságon nem hitték el hogy stresszes voltam és megvakultam egy pillanatra
2023. márc. 1. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
4, Uhh :( sajnos tényleg tud ilyet okozni
2023. márc. 1. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!