Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Thc gyorsabb kiűzése a szervez...

Thc gyorsabb kiűzése a szervezetből lehetséges?

Figyelt kérdés

Szóval: 4 napja voltam egy házibuliban ahol elszívtunk 2 füvescigit. 3 napja felhívtak egy helyről hogy másnap már mehetnék állásinterjúra. Nos sikeres volt, viszont ott mondták, hogy jövőhéten vagy azután lesz egy orvosi vizsgálat drogteszttel. Előtte évekig/hónapokig nem fogyasztottam cabbabist. Vettem zöldteát és kipróbálom a forró fürdőt is, de nagyon aggódom és nagyon bűntudatom is van... mit tegyek? Próbáljam elhalasztani az orvosi vizsgálatot? Vagy cseréljek vizeletet valakivel?

Nem szeretnék bunkó kommenteket, segítséget, tapasztalatokat várok..

23L



2023. márc. 2. 12:56
 1/6 anonim válasza:
100%
Cigaretta, kávé kombinációt próbáltad esetleg, tudom kicsit prolin hangzik, de a nikotin és a koffein felgyorsíthatja az anyagcserét, ami segíthet a thc kihajtani a szervezetből, valamint ha 4 napja szívtál és csak a jővőhéten lesz a vizsgálat, az úgy uszkve 11 nap ennyi idő alatt természetes úton is kiürül a szetvezetből a thc.
2023. márc. 2. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

2 hét legyen meg az utcsó füves cigitől.

Amúgy jó meló hely lehet, mert nem olcsó egy teszt. Lehet csak ijesztgetnek :)

2023. márc. 2. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Vannak még ilyen vizelet tisztító italok. Megiszod egy órával előtte, és negatív leszel.

Csak hát elég drága


[link]

2023. márc. 2. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Az a lényeg (amúgy a kérdésed alapján) hogy hozd össze hogy kijöjjön a 14 nap az utcsó cigitől. Ha ez megvan akkor mehetsz nyugodtan a tesztre ;)
2023. márc. 2. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. Nem kamu, mert ismerősöm ott dolgozik és mutatta a papírt amin rajta van vagy 5 féle drog és a thc is benne volt.

Még a vizeletcserére gondoltam, hogy az mennyire lenne jó ötlet, ha mondjuk páromtól kérnék még vizsgálat előtt és azt vinném be?

2023. márc. 2. 17:37
 6/6 anonim ***** válasza:

Az is jó ötlet lehet, csak kicsi macerás :D

Bár ez mondjuk tuti nem rendőrség ahol nézik....

2023. márc. 2. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!