Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi lehet a vizeletemben?

Mi lehet a vizeletemben?

Figyelt kérdés

Észrevettem, már pár éve, hogy időnként átmenetileg "ázott papírzsebkendő darabkákhoz" hasonló, áttetsző, szabálytalan alakú, kisebb-nagyobb méretű darabok (üledék) van az egyébként normál színű (nem sötétebb) vizeletemben, ami áltban 1 hét alatt magától kiürül/elmúlik, és akkor sem mindennap jelentkezik ez a probléma.

Esetleg volt már vkinek ehhez hasonló , v. tudja vki mi lehet ez pontosan, mi az oka?


2023. márc. 3. 16:23
 1/5 anonim ***** válasza:
28%
Nőivarú vagy-e esetleg? Mert ennek a női ciklus az oka, és igencsak fiatal lehetsz, ha ez pár éve van (kivéve ha férfi vagy, akkor ötletem sincs).
2023. márc. 3. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
64%
1. Ez hülyeség, én nő vagyok és sosincs darabos vizeletem! Szóval nem, ilyet nem okoz a női ciklus!
2023. márc. 3. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
28%
NEM darabos, hanem az ovuláció körüli időszakban ürülő nyákkal lehet időnként találkozni a vizeletben.
2023. márc. 3. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
64%
3. Igen, ez igaz, de az nem ázott papírzsepire hasonlít és nem darabok úsznak benne.
2023. márc. 3. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi, hogy tényleg, normálisan próbáltok segíteni. Nő vagyok, és 40-es, szóval nem olyan fiatal. Ezek olyan áttetsző "pehely" szerű darabkák, így is mondhatnám, több nőtársamnak is volt már ilyen,de senki nem tudta megmondani mitől alakulhatott ki. Nyálkahártyára is gondoltam még, v. vmi enyhébb húgyúti fertőzésre... Mindenesetre, ha gyakoribbá válik, egyéb tünetekkel is járna, háziorvoshoz elnegyek. De ha vki így is meg tudná mondani mi ez, az jó lenne... 🙂
2023. márc. 3. 17:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!