Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Milyen lázmérővel mérjem meg...

Ferikeke kérdése:

Milyen lázmérővel mérjem meg a gyarekem lázát?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Ma megmértem a gyerekem lázát higanyos lázmérővel ami 38,1 mutatott, ez után meg mértem elektronikussal 37,7.


Most melyik a pontosabb?


A kisfiam 13 éves.



2023. márc. 6. 19:47
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Higanyos pontosabb
2023. márc. 6. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Az elektromos hajlamosabb mindig kevesebbet mutatni a higanyosnál, valamint ha merül az elem, megbízhatatlanabb.

Ugyanakkor a lázat mindkettő kimutatja. 37,7 és 38,1 között azért nincs akkora különbség, hogy azt kellene kérdezni, melyik az igaz. Akkor lenne gázabb, ha az egyik 35,5-öt mutatna, a másik meg 37,8-at.

2023. márc. 6. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Igazabol most jelenleg mindegy,szerencsere nem nagy az elteres, de ha rosszul erzi magat; nyugodtan kaphat lazcsillapitot. Ha jol van, akkor nem kell.


Nekunk amugy ez van es pontosan mer:


[link]

2023. márc. 6. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Én mindig is a higanyosban bíztam lehet már a mai világban a másik is pontos de nekem csak a higanyos vált be
2023. ápr. 22. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!