Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Haj mezoterápia tényleg...

Haj mezoterápia tényleg megállítja a hajritkulást?

Figyelt kérdés
Pasi vagyok. Férfias típusú örökletes kopaszodásom van. Még nem annyira előrehaladott, de már sok helyen vékonyodott el a hajam. Hajbeültetést nem szeretnék csinálni, ezért haj mezoterápián gondolkodom. Valaki csinált már ilyet? Hatásos volt?

2023. márc. 7. 20:12
 1/3 anonim ***** válasza:
Ûdvözöllek ! Meg kell probálni! A Mezoterápia során egy vitamin és tápanyagkoktélt fecskendeznek be közvetlenül a fejbőrbe. Életet adó táplálékhoz juttatjuk a hajhagymákat, amik meg is hálálják a törödést, fokozott hajnövekedéssel.
2023. márc. 7. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 xp ali ***** válasza:
Drága barátom! A hajhullást kizárólag a padló állítja meg. Semmi sem használ, függetlenül attól, h milyen drága. Fogadd el. Borotváld, tetováltasd, az segít. Vagy pár misiért hajbeültetés (a vége több milió lesz).
2023. ápr. 7. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Igen! Dr. Keresztes Balázst tudom ajánlani. Sok páciense van hasonló problémával, én is hozzá járok.
2023. máj. 23. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!