Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Véleményetek szerint hasznos...

Multi13 kérdése:

Véleményetek szerint hasznos -e az orvosi mezoterápia, hajhullás kezelésére? A kezelés folyamata, az eredmény vagy eredménytelenség és az ára érdekelne.

Figyelt kérdés
34 éves férfi vagyok, több mint 10 éve észleltem először, hogy hullik a hajam, de most vált igazán látványossá. Az évek során megannyi "csoda" sampont, balzsamot, hajszeszt, vitamint próbáltam, ami valószínű, hogy lassította a folyamatot.

2015. jan. 25. 12:56
 1/2 Zora242 ***** válasza:
A mezoterápia képes a meglévő hajszálakat megerősíteni, azonban ahol már kialakult a genetikai kopaszodás, ott kevésbé hozhat látványos eredményt. A terápia során minimum 5-10 kezelésre van szükség egyéntől függően. A hajbeültetéssel kombinált prp kezelés lenne talán számodra a legmegfelelőbb, de fordulj szakemberhez, az a legbiztosabb!
2015. febr. 2. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat Zora242! Remélem hajbeültetésre még nincs szükségem. Vérvételt kérek a háziorvosomtól és az eredménnyel felkeresek egy bőrgyógyászt, aki foglalkozik mezoterápiával.
2015. febr. 2. 18:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!